"Śluby panieńskie". Joanna Trzepiecińska zachęca do odwiedzania teatru... online. Jak powstają spektakle?

W związku z pandemią koronawirusa aktorzy nie mogą normalnie pracować, dlatego powstają nowe pomysły, które pozwolą zapełnić pustkę w kulturze. Joanna Trzepiecińska w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o jednym z nich.

Multimedia

"Śluby panieńskie" w teatrze online

21 kwietnia na kanale YouTube Teatru Polskiego odbyło się czytanie sztuki Aleksandra Fredry "Śluby panieńskie, czyli magnetyzm serca" w reżyserii Andrzeja Seweryna. O niezwykłym projekcie opowiedziała aktorka Joanna Trzepiecińska. Jak wyglądały próby przed takim spektaklem?

Mikołaj Roznerski i Patricia Kazadi w nowym serialu! Gdzie można go obejrzeć?Zobacz więcej

- Jesteśmy już bardzo spragnieni pracy, bo aktor nie istnieje bez widza, więc Teatr Polski stara się zabiegać o widza nawet w tych trudnych czasach - wskazuje Trzepiecińska. - To było nowe doświadczenie, bo zwykle teatr nie jest tylko słowem, ale również formą, a teraz musieliśmy zmieścić się w formie telekonferencji - wyjaśnia aktorka. Kto wziął udział w przedsięwzięciu? W jaki sposób można obejrzeć spektakl? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×