"Służby specjalne" odcinek 3. Białko odchodzi z ABW po samobójstwie posłanki

Białko rozpocznie pracę dla generała Światło. W efekcie zadania, w którym weźmie udział, nastąpi kilkumiesięczny paraliż ABW.

Multimedia

"SŁUŻBY SPECJALNE" ODCINEK 3. WE WTOREK, 7.07.2015 O GODZ. 23:00 W TVP2!

Po likwidacji WSI, generał Światło (Wojciech Machnicki) planuje na jakiś czas osłabić ABW, by jako były szef WSI mieć czas do zwerbowania członków tajnej specgrupy, która ma rzekomo zniwelować straty spowodowane likwidacją służb. Dyrektor ABW (Beata Kawka) wydaje Białko (Olga Bołądź) polecenie zatrzymania posłanki powiązanej z mafią węglową.

W 3. odcinku serialu " Służby specjalne" po tym, jak funkcjonariusze ABW wkraczają do mieszkania posłanki, dochodzi do tragedii. Posłanka popełnia samobójstwo strzelając z broni, którą podrzucił jej pułkownik Marian Bońka (Janusz Chabior). Wcześniej Białko podała jej telefon, przez który ktoś nakłaniał ją do samobójstwa.

Po akcji Białko odchodzi z ABW i symuluje załamanie psychiczne. Tymczasem w Sejmie zapada decyzja o rozwiązaniu WSI. Powstaje raport o działaniach żołnierzy i pracowników WSI, dokumentujący bezprawne działania wojskowych służb specjalnych, które w opinii przewodniczącego komisji likwidacyjnej, były organizacją przestępczą.

CZYTAJ TAKŻE: OLGA BOŁĄDŹ O SERIALU "SŁUŻBY SPECJALNE": BĘDZIE DUŻO SENSACJI I MROKU [WIDEO] ZOBACZ ZWIASTUN SERIALU "SŁUŻBY SPECJALNE" [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×