"Śmietanka towarzyska". Najnowsza komedia Woody'ego Allena z Jessem Eisenbergiem i Kristen Stewart od 20 stycznia na VOD!

"Śmietanka towarzyska", nowy film Woody'ego Allena, już 20 stycznia trafi na platformy VOD! Jeżeli nie widzieliście filmu w kinie, to teraz macie doskonałą okazję, aby nadrobić tę zaległość!

Multimedia

„Śmietanka towarzyska” to nowa komedia romantyczna napisana i wyreżyserowana przez Woody’ego Allena. O popis najwyższej klasy aktorstwa, jak zwykle u Allena, zadbała plejada znakomitości. A wśród nich m.in. nominowani do Oscara i Złotego Globu – Jesse Eisenberg („The Social Network”) i Steve Carell („Foxcatcher”), jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, nagrodzona Cezarem Kristen Stewart („Zmierzch”) oraz Blake Lively („Wiek Adaline”), Corey Stoll („O północy w Paryżu”, „Ant-Man”, seria „House of Cards”), Anna Camp („Służące”) i Parker Posey („Nieracjonalny mężczyzna”).

"Śmietanka towarzyska". Woody, ty nudziarzuZobacz więcej

Bobby (Jesse Eisenberg) jest wrażliwym romantykiem z Bronxu. Licząc na spełnienie marzeń o wielkiej karierze, wyrusza w podróż do Los Angeles, gdzie zaczyna pracę u swojego wujka Phila (Steve Carrell) – agenta topowych gwiazd Hollywood. Na miejscu poznaje piękną sekretarkę Vonnie (Kristen Stewart). Chłopak bez pamięci zakochuje się w dziewczynie, nie wiedząc jeszcze, że ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami.

"ŚMIETANKA TOWARZYSKA" OD 20 STYCZNIA NA VOD

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×