smoleńsk komentarze

Przeczytaj także:

"Smoleńsk" [RECENZJA]. Jaka polityka, takie kino polityczne

Moja ulubiona scena filmu „Smoleńsk”, przy której parsknąłem szczerym i niezamierzonym śmiechem, to ta, gdy para prezydencka ogląda transmisję z sopockiego spotkania na molo Donalda Tuska oraz Władimira Putina i na pytanie „Ciekawe w jakim języku rozmawiają?” pada odpowiedź „Może po niemiecku?”. Kwintesencja dzisiejszej retoryki używanej przez partię rządzącą. To właściwie streszczenie całej produkcji, starającej się pokazać, że wydarzenia z 10 kwietnia 2010 roku są wynikiem polsko-rosyjskiego spisku, naturalnie za cichym przyzwoleniem Angeli Merkel.

08.04.2018Recenzje

"Smoleńsk". Zobaczcie zdjęcia z najbardziej kontrowersyjnego polskiego filmu tego roku! [ZDJĘCIA+WIDEO]

Antoni Krauze, twórca wielokrotnie nagrodzonego dramatu historycznego „Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł”, odsłania kulisy tragedii, która wstrząsnęła całą Polską. Poruszającą muzykę do „Smoleńska” skomponował Michał Lorenc, autor oprawy dźwiękowej takich produkcji, jak: „Poznań 56”, „Historia Roja”, „Przedwiośnie” i „Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł”. W obsadzie filmu znaleźli się, m.in.: Beata Fido, Maciej Półtorak i Jerzy Zelnik oraz odtwórcy ról pary prezydenckiej – Lech Łotocki i Ewa Dałkowska. Film trafi do regularnej dystrybucji kinowej 9 września 2016 roku. W oczekiwaniu na premierę, prezentujemy galerię zdjęć oraz ujęcia zza kulis „Smoleńska”.

18.08.2016Smoleńsk

"Smoleńsk". Anna Samusionek o tym, dlaczego zagrała w filmie o katastrofie smoleńskiej [WIDEO]

- Mam nadzieję, że „Smoleńsk” będzie dobrym filmem od strony artystycznej – podkreśla Anna Samusionek. Twierdzi, że nie zagrała w filmie Antoniego Krauze, ponieważ podziela opinię części społeczeństwa co do zamachu w Smoleńsku. Dla niej udział w produkcji był tylko kolejnym zadaniem aktorskim. Gwiazda "Na Wspólnej" cieszy się też z możliwości współpracy z Antonim Krauze.

29.06.2016Smoleńsk

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×