"Snowpiercer" pozytywnie zaskakuje i... irytuje! Dlaczego widzowie muszą czekać cały tydzień na nowy odcinek?

"Snowpiercer" to serialowy remake głośnego filmu Joon-ho Bonga. Serial zadebiutował na Netflix 17 maja i szybko zyskał spore grono stałych widzów. Niektórzy są jednak poirytowani tym, że na nowy odcinek muszą czekać cały tydzień. Dlaczego Netflix nie udostępnił od razu całego sezonu "Snowpiercera"? Wyjaśniamy.

Multimedia

"Snowpiercer" - nowe odcinki dodawane są co tydzień, w poniedziałki na Netflix

"Snowpiercer" to ciekawa propozycja nie tylko dla fanów filmu Joon-ho Bonga, dystrybuowanego w Polsce pod tytułem "Snowpiercer: Arka przyszłości". Bohaterów serialu poznajemy w momencie, w którym świat opanowała kolejna epoka lodowcowa. Temperatura spadła do poziomu -119 stopni. Jedynym miejscem, w którym przetrwali ludzie, jest liczący 1000 wagonów gigantyczny pociąg pancerny. Początkowo mieli do niego trafić tylko bogacze, ale ostatecznie trafili do niego także przedstawiciele uboższych klas społecznych, którzy wegetują ściśnięci w ostatnich wagonach. Pewnego dnia w pociągu wybucha bunt. Dowódczyni pociągu, Melanie Cavill, postanawia stłumić go za wszelką cenę.

Walka klas w pociągu-widmo! Na Netflix trafi remake głośnego filmu twórcy "Parasite"Zobacz więcej

Serial "Snowpiercer" można oglądać na Netflix. W przeciwieństwie do większości produkcji "Snowpiercer" dystrybuowany jest w formie cotygodniowej. Nowe odcinki dodawane są do biblioteki co tydzień, w poniedziałki. Dlaczego Netflix nie udostępnił od razu całego sezonu "Snowpiercera"?

"Snowpiercer" nie jest serialem oryginalnym Netfliksa. Za remake głośnego filmu Joon-ho Bonga odpowiada stacja TNT. Netflix nabył prawa do emisji serialu w Polsce na podobnej zasadzie jak w przypadku "The 100" czy "Riverdale". To dlatego kolejne odcinki "Snowpiercera" pojawiają się na Netflix w tygodniowych odstępach — po ich emisji w TNT.

I choć sposób dystrybuowania "Snowpiercera" zdążył już zirytować część widzów, to produkcja cieszy się sporą popularnością. Wielu uważa, że to jedna z najciekawszych serialowych propozycji tej wiosny. "Snowpiercer" zbiera dobre noty, lecz nie wystrzega się też błędów. Na forach internetowych częściej mówi się o nim jednak w kontekście pozytywnego zaskoczenia aniżeli wtopy.

Oglądałeś już serial "Snowpiercer"? Podziel się swoją opinią!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×