"SOS Sablewska od stylu. Na okazje". Polska Angelina Jolie zmienia wizerunek w programie Mai Sablewskiej! Metamorfoza Agnieszki Orzechowskiej

Koniec z kabaretkami, głębokimi dekoltami i przykusymi spódniczkami! Metamorfoza polskiej Angeliny Jolie w programie u Mai Sablewskiej! Zobaczcie, jak w programie "SOS Sablewska od stylu. Na okazje" zmieni się Agnieszka Orzechowska!

Multimedia

"SOS. SABLEWSKA OD STYLU. NA OKAZJE" - PREMIERA W NIEDZIELĘ, 12 MAJA, O GODZINIE 12:15 NA ANTENIE TVN STYLE

Przed nami kolejny odcinek programu „SOS Sablewska od stylu. Na okazje” w którym zobaczymy metamorfozę znanej z kontrowersyjnego stylu bycia celebrytki, Agnieszki Orzechowskiej. Maja była bardzo ciekawa, jaka na co dzień jest polska Angelina Jolie. Czy pokaże w programie swoją drugą twarz?

Iwona Węgorwska poddana metamorfozie w programie Mai Sablewskiej!Zobacz więcej

Maja najpierw zajrzała do jej szafy. Od razu wyrzuciła z niej elementy, które były najbardziej wyzywające i tandetne. Koniec z kabaretkami, zbyt głębokimi dekoltami i przykusymi spódniczkami! Prowadząca zdecydowała się pokazać Agnieszkę w bardziej naturalnej i eleganckiej odsłonie. W studio celebrytka pozbyła się doczepów, a na jej twarzy zagościł delikatny makijaż. Jak na taką metamorfozę zareagowali przyjaciele Orzechowskiej, w tym polski Ken – Michał Przybyłowicz? Czy Agnieszce spodoba się zmiana zaproponowana przez Maję, czy nadal będzie chciała pozostać polską Angeliną Jolie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×