"Space Force" Netflix. Nowi bohaterowie. Kto dołączył do obsady nowego serialu komediowego?

"Space Force" to serial komediowy, który pojawi się w Netfliksie w 2020 roku. Serwis podał właśnie kolejnych aktorów, którzy dołączyli do obsady. Kogo zobaczymy w "Space Force"?

Multimedia

"Space Force" - obsada

Do Steve'a Carella dołączają John Malkovich, Ben Schwartz, Diana Silvers, Tawny Newsome, Jimmy O. Yang i Alex Sparrow

Za reżyserię dwóch odcinków "Space Force" będzie odpowiadał wieloktrotnie nagradzany Paul King.

"Space Force" będzie opowiadać o ludziach, którzy dostali zadanie stworzenia szóstej formacji armii USA - Sił Kosmicznych. Premiera serialu zaplanowana jest na 2020 rok.

Steve Carell, jest współtwórcą serialu, występuje także w roli głównej i jest producentem wykonawczym Greg Daniels (Biuro (wersja USA); Bobby kontra wapniaki; Parks and Recreation), jest współtwórcą serialu, showrunnerem i producentem wykonawczym Howard Klein/3Arts (Biuro (wersja USA); Świat według Mindy; Parks and Recreation) jest producentem wykonawczym.

Serial twórcy „The Office” na Netflix! Steve Carell pomoże spełnić obietnicę Donalda Trumpa? [ZWIASTUN]Zobacz więcej

"Space Force" - bohaterowie

Steve Carell jako „Mark R. Naird” - generał, któremu Biały Dom powierzył misję kierowania nowym oddziałem Sił Zbrojnych. Jego zadaniem jest do 2024 r. wylądować na Księżycu.

John Malkovich (Nowy papież) jako „dr Adrian Mallory” – genialny i arogancki, główny konsultant naukowy, który ma nadzieję zrobić wszystko, by kosmos nie zamienił się w kolejne ogromne pole międzynarodowej batalii.

Ben Schwartz (Parks and Recreation, Kłamstwa na sprzedaż) jako „F. Tony Scarapiducci” – zadufany w sobie konsultant ds. mediów, którego makiaweliczne zapędy tylko czasem pokrywają się z planami Marka i oddziału Space Force.

Diana Silvers (Booksmart, MA) jako „Erin Naird” – córka Marka, niegdyś popularna i przykładna uczennica z Waszyngtonu, która po przeniesieniu do odległej bazy wojskowej nie może odnaleźć się w nowej szkole Wild Horse Colorado i schodzi na złą drogę.

Tawny Newsome (Bajillion Dollar Propertie$, Brockmire) jako „Angela Ali” – ambitna i waleczna pilotka helikoptera, która głęboko skrywa swoje marzenia.

Gościnnie występują:

Jimmy O. Yang (Dolina Krzemowa, Bajecznie bogaci Azjaci) jako „Doktor Chan Kaifang” – prawa ręka doktora Mallory'ego, genialny astrofizyk i inżynier rakietowy, który jako nastolatek wyemigrował z Chin i kocha wszystko, co amerykańskie – od wędkarstwa muchowego po drużynę Baltimore Orioles.

Alex Sparrow (Unreal: Telewizja kłamie, Taśmy Watykanu) jako „Yuri Bobby Telatovich” – czarujący obserwator z ramienia rosyjskiego rządu, którego interesuje wiele spraw związanych z życiem Marka, m.in. jego córka, albo specyfikacje techniczne rakiety Javelin.

Zobacz galerię

Maciej Musiał nic nie wie o kontynuacji "1983"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×