"Specjalista od niczego" - 3. sezon powstanie? Netflix o dalszej współpracy z Azizem Ansarim [WIDEO+ZDJĘCIA]

Po kontrowersjach wokół odtwórcy głównej roli - Aziza Ansari, który na początku 2018 roku został oskarżony o nadużycie na tle seksualnym, przyszłość serialu "Specjalista od niczego" stanęła pod znakiem zapytania. Czy jest szansa na nowe odcinki "Specjalisty od niczego"?

Multimedia

Według najnowszych informacji Netflix jest zainteresowany dalszą współpracą z Azizem Ansarim. Serwis chciałby wyprodukować z nim 3. sezon „Specjalisty od niczego”. Nie wiadomo jednak, kiedy konkretnie miałyby ruszyć zdjęcia. Ansari jest twórcą serialu, reżyserem i odtwórcą głównej roli.

Najlepsze seriale dostępne na Netflix! Co warto obejrzeć?Zobacz więcej

Przypominamy, że anonimowa fotografka na początku 2018 roku oskarżyła komika Aziza Ansariego o nadużycie na tle seksualnym. Odtwórca głównej roli w serialu "Specjalista od niczego" miał posunąć się za daleko w trakcie ich randki we wrześniu 2017 roku. Następnego dnia kobieta wysłała mu wiadomość, informując, że czuła się bardzo niekomfortowo. Ansari odpowiedział, że przykro mu to słyszeć i szczerze przeprosił. Kobieta opowiedziała o tym zdarzeniu, ponieważ komik podczas rozdania Złotych Globów wsparł ruch "Time's Up".

Aziz Ansari opublikował później oświadczenie, w którym przedstawił swój punkt widzenia - do intymnej sytuacji doszło według niego za obopólną zgodą. Podkreślił, że będzie nadal wspierał ruch, którego istnienie jest dla niego koniecznością.

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press, x-news

O serialu "Specjalista od niczego":

Serial "Specjalista od niczego", luźno oparty na doświadczeniach z życia Aziza, śledzi losy Deva, 30-letniego aktora z Nowego Jorku, dla którego problemem jest nawet wybór, co zjeść na obiad, nie wspominając o poważnych decyzjach, takich jak plan na życie i karierę. Ten ambitny, zabawny i dynamiczny serial o bardzo osobistym zabarwieniu porusza tak różnorodne tematy, jak trudna sytuacja seniorów, losy imigrantów czy to, jak znaleźć najsmaczniejszy makaron na obiad. Serial jest dziełem Ansariego i scenarzysty Parks and Recreation, Alana Yanga. Producentami wykonawczymi są: Aziz Ansari, Alan Yang, Michael Schur, Dave Becky i David Miner.

Komentarze

Skomentuj
  • Rola matki głównego bohatera to katastrofa (gość)

    Serial naprawdę fajny ale rola matki głównego bohatera to jakaś kompletna katastrofa przez wielkie K, wszystkie kwestie mówi na tym samym to tonie bez akceptacji jak by się wyuczyła tylko na pamięć kwesti po angielsku i mówiła bez świadomości co znaczą te zdania z pamięci. Casting w przypadku tej pani to kompletna porażka niestety. Rola ojca to też nie jest jakkś majstersztyk ale widać, że aktor ma swego rodzaju sposób na tą postać i jest to jakieś momentami przezabawny. Jednak naprawdę rola mamy to naprawdę nie da się tego oglądać, jak by ktoś zatrudnił na szybko statystkę, to jest strasznie zły i przykry widok..

    06.01.2019 02:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×