Spektakle Teatru 6. Piętro ONLINE! Michał Żebrowski zaprasza widzów do Playera! Co i za ile można oglądać?

Pandemia koronawirusa zmusza twórców do zmian w dystrybucji swoich dzieł. Dyrektor Teatru 6. Piętro, Michał Żebrowski, postanowił przenieść swoje spektakle do sieci. Gdzie i za ile można je oglądać?

Multimedia

Teatr Michała Żebrowskiego w sieci

Dyrektor Teatru 6. Piętro, Michał Żebrowski, opowiedział w "Dzień Dobry TVN" o spektaklach, które można zobaczyć online. – Nie zapominajcie o nas drodzy widzowie – zaapelował. – Publiczność to życie, to powietrze dla aktora – dodał.

Żebrowscy pokazali syna. Jak się ma Feliks i jego dumni rodzice?Zobacz więcej

Spektakle Teatru 6. Piętro można oglądać online za pośrednictwem platformy Player.pl. Projekt "6. piętro w Twoim domu" jest kolejną odpowiedzią świata kultury na wynikające z pandemii koronawirusa nowe restrykcje gospodarcze. Wśród propozycji w Playerze znajdą się m.in. "Ożenek", "Ucho Prezesa czyli Scheda", "Niezwyciężony", a także zupełnie nowa, interaktywna odsłona "Szkła kontaktowego - live & touch". Inauguracja współpracy odbyła się 11 grudnia, wraz z premierą spektaklu "Ożenek".

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Komedie, dramaty, pastisze i satyry polityczne skłądają się na różnorodny gatunkowo repertuar on-line, który zaspokoi rozmaite gusta i zaciekawi nawet najwytrawniejszych odbiorców teatru. Materiały dostępne są w ofercie transakcyjnej – 30 zł za dostęp na 48 godz.

Film o Tomku Komendzie dostępny online! Gdzie oglądać?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×