"Śpiewajmy razem. All Together Now 2". Aleksandra Szwed jurorką obok Beaty Kozidrak! Co o niej mówi?

Aleksandra Szwed bierze udział w programie "Śpiewajmy razem. All Together Now" jako jedna ze 100 jurorów. Co mówi o Beacie Kozidrak? Czym dla niej jest udział w show Polsatu?

Multimedia

"Śpiewajmy razem. All Together Now" sezon 2. w środy o godz. 20:30 w Polsacie! - sprawdź program tv

W drugim odcinku 2. edycji programu "Śpiewajmy razem. All Together Now" do grona największego w historii telewizji jury, na którego czele stoi Beata Kozidrak, dołączyła Aleksandra Szwed! Mimo, że muzyka jest jej bardzo bliska, bowiem od wielu lat występuje na scenie, a na swoim koncie ma już kilka singli, udział w programie jest dla niej zupełnie nowym wyzwaniem!

Beata Noszyńska zaśpiewała „Szklankę wody”! Jak jej występ oceniła Beata Kozidrak?Zobacz więcej

- Udział w "Śpiewajmy razem All Together Now" to dla mnie zawodowo pewnego rodzaju novum - jestem przyzwyczajona do bycia ocenianą, a nie odwrotnie (śmiech). A naprawdę warto było - ściana, to niezwykle miejsce, pełne niezwykłych ludzi! - mówi Aleksandra, po czym zapewnia, że w kolejnych odcinkach nie zabraknie emocji:

Stu artystów, muzycznych pasjonatów, reprezentujących zarówno zupełnie różne gatunki muzyczne jak i doświadczenia zawodowe - to bombowa mieszanka w najlepszym tego słowa znaczeniu. Wspaniałe jest to, że jesteśmy tak różni, jak różni są nasi widzowie no i oczywiście... nasi uczestnicy! Emocji muzycznych nie zabraknie, bo w tej edycji mieliśmy już kilka wokalnych nieoszlifowanych diamentów, a to jeszcze nie koniec!

Ewa Farna w ciąży! Poród już wkrótce!Zobacz więcej

Jurorka zdradziła również, jaka na planie jest Beata Kozidrak – kapitan 100-osobowego panelu jurorskiego. - Na czele tej barwnej kompanii sama Beata Kozidrak - żywa legenda polskiej muzyki, fantastyczna wokalistka, o niesamowitym głosie. Jednak ten program pozwala poznać ją również z zupełnie innej strony - jako niezwykle pogodną, pełną życia, spełnioną kobietę, obdarzoną nie tylko wielką wrażliwością, ale równie dużym poczuciem humoru, skorą do wspólnej zabawy, radosną, piękną. To był nie tylko zaszczyt, ale przede wszystkim ogromna frajda zasiadać w jury pod jej kierownictwem - wskazuje Ola Szwed.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×