"Śpiewajmy razem. All Together Now 2" odcinek 4. Singielka szukająca mężczyzn i disco polo. Kto przeszedł do finału?

To już 4. odcinek programu "Śpiewajmy razem. All Together Now 2". Stuosobowe jury z Beatą Kozidrak na czele wysłuchało kolejnych śpiewających śmiałków. Kto porwał największą liczbę jurorów? Sprawdź, co się wydarzyło!

Multimedia

"Śpiewajmy razem. All Together Now 2" odcinek 4. - co się wydarzyło?

Jako pierwsze na scenie "Śpiewajmy razem. All Together Now" pojawiła się Patrycja Drab w utworze "I Wanna Dance With Somebody", która porwała do tańca aż 90 jurorów! - Naprawdę jestem pod wrażeniem - powiedziała po występie Beata Kozidrak. Charyzma, seksapil i wyjątkowa barwa głosu! To wszystko miała kolejna uczestniczka - Kinga Kutrzuba - zdeklarowana singielka, która zaśpiewa piosenkę "Gdzie Ci mężczyźni?" Danuty Rinn, a razem z nią zaśpiewało 97 osób.

Disco polo nie porywa Beaty Kozidrak? Zobacz występ!Zobacz więcej

Dominik Wąsik, który uczy się w technikum gastronomicznym, zaskoczył wszystkich i wykonał przebój zespołu MIG "Wymarzona". Niestety, tylko 38 jurorów porwał do wspólnej zabawy. Kolej na Konrada Brzychcińskiego z Koszalina. Zaśpiewał "Policeman" Jamala, a spodobało się to 64 jurorom. - Było miodzio. Dobra energia - ocenił Nowator. Maja Gajewska przyjechała z Anglii, a w programie zaśpiewała "Najtrudniejszy pierwszy krok" Anny Jantar. Jurorzy powstali w liczbie 54. - Czekałam na powiew świeżości. Tego zabrakło - oceniła Beata Kozidrak.

Następnie na scenie pojawiło się trio - My we trzy - z utworem "Dach" Sound'n'Grace & Tabb, który porwał 80 jurorów! O 5 więcej powstało w czasie występu Łukasza Chmiela, który zaśpiewał "Billie Jean" Michaela Jacksona. Krzysztof Kisiała z Woli Kopcowej wykonał z kolei "Ostatni raz zatańczysz ze mną" Krzysztofa Krawczyka, ale 51 zachwyconych jurorów to za mało, aby trafić do finału.

Kinga wygrała odcinek, a po dogrywce, razem z nią do finału przeszła Patrycja!

Aleksandra Szwed jurorką obok Beaty Kozidrak! Co o niej mówi?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×