"Śpiewajmy razem. All Together Now 2" odcinek 7. Piękny hołd dla Zbigniewa Wodeckiego i nietypowa Britney Spears!

Za nami ostatni przed wielkim finałem odcinek programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”! Nie zabrakło w nim wielkich emocji! Uczestnicy będą wzruszali, zachwycali oraz zaskakiwali! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 7. odcinku 2. edycji programu "Śpiewajmy razem. All Together Now".

Multimedia

"Śpiewajmy razem. All Together Now 2" odcinek 7. - co się wydarzyło?

Za nami mnóstwo emocji i to nie tylko dlatego, że była to już ostatnia szansa, by zawalczyć o miejsce w wielkim finale, ale także z powodu występu jednego z uczestników! Na scenie pojawił się 74-letni Eugeniusz, który zaśpiewał utwór Zbigniewa Wodeckiego „Zacznij od Bacha”. W oczach kapitan jury – Beaty Kozidrak od razu pojawiły się łzy! Wzruszania nie kryli również Aleksandra Szwed i Jacek Dewódzki!

Anka odchodzi z kancelarii! Zostanie stewardessą?Zobacz więcej

To był prawdziwy hit, ale równie gorąco zrobiło się, gdy sceną zawładną Janek Więckowski, jurorzy byli przekonani, że za chwilę usłyszą mocne rockowe brzmienia! To jakiś rocker jest! – komentowała Anja Orthodox, jak tylko zobaczy uczestnika. Jest rock’n’rollowo! – doda juror Ras Luta. Jurorzy zaniemówili, gdy chwilę później usłyszeli jeden z największych hitów Britney Spears „Baby One More Time”! Było gorąco!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Teresa (gość)

    zabierzcie tego idiotę z wąsami wygłupiającego się między występami.Co to indywiduum robi na scenie???

    19.04.2019 07:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×