"Śpiewajmy razem. All Together Now 2" odcinek 8. FINAŁ! Wygrał Salwin "Jimmy" Merstein-Siwak! Kto był bliski zwycięstwa?

Za nami wielki finał 2.edycji programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. 14 kandydatów stanęło do walki o główną nagrodę - 100 tysięcy złotych! W finale "Śpiewajmy razem. All Together Now 2" nie zabrakło zaciętej rywalizacji, wspaniałych przebojów i wielkich emocji! Kto wygrał muzyczne show Polsatu i zgarnął główną nagrodę? Sprawdźcie, co wydarzyło się w finale "Śpiewajmy razem. All Together Now"!

Multimedia

"Śpiewajmy razem. All Together Now 2" FINAŁ - co się wydarzyło?

Finał "Śpiewajmy razem. All Together Now" rozpoczął się od wspólnego występu czternastu finalistów do piosenki Backstreet Boys. Na początek na scenie pojawiło się trio Triple Madness. To jedyny zespół w zestawieniu finalistów drugiej edycji „Śpiewajmy razem”. Muzycy z Rzeszowa postawili na "Szare miraże".

Jednym z finalistów, który stanął przed setką jurorów, był Oscar Jensen. Jego wykonanie piosenki „Angel” w drugim odcinku porwało całą ścianę jurorów, a występ na YouTube ma już prawie milion wyświetleń! To najczęściej odtwarzane wideo z dwóch edycji programu! W finałowym odcinku Oscar wykona piosenkę „I'm A Believer” zespołu Smash Mouth.

Wszystkie stylizacje Beaty Kozidrak w programie! Która najlepsza?Zobacz więcej

Kinga Kutrzeba w czwartym odcinku programu zaśpiewała piosenkę Danuty Rinn „Gdzie ci mężczyźni?”, a jej pełen charyzmy i seksapilu występ zapewnił jej miejsce w wielkim finale. W finale muzycznego show zaprezentowała się w repertuarze Arethy Franklin! Tuż po niej na scenie pojawił się Tomasz „Tom” Filipczak, który zaśpiewał "Sen o Viktorii".

Następnie zobaczyliśmy występ Magdaleny Lis oraz Ady i Anny Dijuk. W finale "Śpiewajmy razem. All Together Now 2" zaśpiewał również Roman Jarząbek, Aicha Słoniec, Beata Noszczyńska i Janek Więckowski, Salwin Merstein-Siwak i Andrzej Chrzanowski. Bartosz Kurkiewicz zachwycił ścianę jurorów swoim wykonaniem „King Bruce Lee Karate Mistrz”. W finale postawił na utwór "Sexbomb". Patrycja Drab zaśpiewała oscarowe "Shallow".

W ostatniej dogrywce 2. edycji Śpiewajmy razem. All Together Now wystąpili: Beata Noszczyńska, Salwin "Jimmy" Merstein-Siwak i Tomasz "Tom" Filipczak. To oni walczyli o zwycięstwo w programie. Na drugim miejscu uplasowała się Beata Noszczyńska. Zwycięzcą okazał się Salwin "Jimmy" Merstein-Siwak! -Dałeś nam taki luz, takie szczęście z tego że jesteś na scenie i śpiewasz, ja to kocham. Zrób z ta kasą, co trzeba - mówiła wzruszona Beata Kozidrak podczas wręczania nagrody. Przewodnicząca jury miała też nagrodę pocieszenia dla Beaty - udział w jej koncercie i wspólne zaśpiewanie "Szklanki wody"!

Kim jest Salwin "Jimmy" Merstein-Siwak - zwycięzca 2. edycji muzycznego show?Zobacz więcej

Program "Śpiewajmy razem. All Together Now 2" wygrał Salwin "Jimmy" Merstein-Siwak!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×