"Śpiewajmy razem. All Together Now". Ewa Farna i jurorzy na planie nowego muzycznego show Polsatu! Znacie wszystkich? [WIDEO+ZDJĘCIA]

„All Together Now” to nowy program Telewizji Polsat, który będziemy mogli oglądać na antenie stacji już we wrześniu. Za nami spotkanie na planie muzycznego show, w którym wzięli udział jurorzy z przewodniczącą Ewą Farną na czele. Jak wypadli? Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

W programie "Śpiewajmy razem. All Together Now" stu jurorów - ekspertów muzycznych, wokalistów i telewizyjnych osobowości będzie oceniać występy uczestników, prezentujących różne gatunki muzyczne. Dwoje wokalistów, którzy w każdym odcinku poderwą z krzeseł największą liczbę sędziów, przejdzie do finału, w którym zawalczy o nagrodę pieniężną. Pierwszy sezon muzycznego show będzie się składać z 8. odcinków. „All Together Now” to polska edycja brytyjskiego show emitowanego przez stację BBC.

Ewa Farna przewodzi jury! Kto wystąpi w nowym programie?Zobacz więcej

"Śpiewajmy razem. All Together Now" na antenie Polsatu zadebiutuje w środę, 5 września o godzinie 20:30. Na planie programu spotkali się niedawno jurorzy show z przewodniczącą Ewą Farną na czele. Anja Orthodox, Madox, Saszan, Ramona Rey - to tylko część z nich.

Jak wypadli przed obiektywami fotoreporterów? Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×