"Śpiewajmy Razem. All Together Now". Jak na planie nowego programu Polsatu bawią się jurorzy? Sprawdźcie! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już w środę 5 września o godzinie 20:30 na antenie Polsatu zobaczymy pierwszy odcinek nowego muzycznego show „Śpiewajmy Razem. All Together Now”. Program poprowadzi jedyny i niepowtarzalny artysta kabaretowy Igor Kwiatkowski, a uczestników oceniać będzie największe na świecie, bo aż 100 - osobowe jury, którego kapitanem jest Ewa Farna. Zobaczcie, jak na planie bawią się jurorzy!

Multimedia

"ŚPIEWAJMY RAZEM. ALL TOGETHER NOW" - PREMIERA W ŚRODĘ, 5 WRZEŚNIA, O GODZINIE 20:30

Wśród setki jurorów są także: Anja Orthodox, Ramona Rey, Stanisław Karpiel-Bułecka, Paweł Stasiak, Nick Sinckler, Saszan, Dariusz Kordek, Madox, Ewa Gil, Ian Rooth, Conrado Yanez, Bartosz Tabb Zielony, Michał Stawiński, Krzysztof Jary Jaryczewski.

Dorian wychodzi z więzienia! Zrobi krzywdę Adamowi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

To największy panel jurorski w historii telewizji. O tym, jaką moc ma w sobie setka jurorów w jednym miejscu przekonał się Tomasz Barański – tancerz i choreograf, który przygotowywał jurorów na planie programu:

Jestem bardzo mile zaskoczony współpracą z jurorami programu „Śpiewajmy Razem. All Together Now”. To barwni ludzie, każdy zupełnie inny, ale wszyscy otwarci i chętni do współpracy. Ta jurorska ściana to bardzo istotny element tego programu, wystarczy, że cała setka wykona równocześnie jakiś ruch, a efekt jest niesamowity i robi ogromne wrażenie!

Kto jest kim w nowym kryminalnym serialu Polsatu? Poznaj bohaterów! [ZDJĘCIA+WIDEO]Zobacz więcej

Zanim wyemitowany zostanie pierwszy odcinek, możecie zobaczyć, jak wyglądały nagrania zwiastuna oraz jego finalna wersja!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • mako (gość)

    kolejna zapchajdziura telewizyjna, setka celebrytów za kolejny bzdet bierze kaskę

    23.10.2018 03:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×