"Śpiewajmy razem. All Together Now". Mariusz Kałamaga zastąpi Igora Kwiatkowskiego w 2. edycji show Polsatu!

Igor Kwiatkowski zrezygnował z prowadzenia programu "Śpiewajmy razem. All Together Now". Prawdopodobnie w 2. edycji zastąpi go inny artysta kabaretowy - Mariusz Kałamaga.

Multimedia

Show "Śpiewajmy razem. All Together Now" zadebiutował w Polsacie jesienią 2018 roku. Wiosną 2019 r. zobaczymy 2. edycję, w której zachodzi wiele zmian. W roli przewodniczącej 100-osobowego jury Ewę Farną zastąpi Beata Kozidrak, a prowadzącym nie będzie już Igor Kwiatkowski.

Igor Kwiatkowski NIE poprowadzi 2. sezonu muzycznego show Polsatu! Kto go zastąpi?Zobacz więcej

Nowym prowadzącym zostanie inny artysta kabaretowy, były członek i lider kabaretu Łowcy.B - Mariusz Kałamaga. Jest on znany widzom Polsatu m.in. z 7. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", w której jego partnerką taneczną była Walerija Żurawlewa. Razem zajęli siódme miejsce. Jak komentuje swoją nową rolę?

Mam nadzieję, że uda mi się w tym programie wprowadzić luźną atmosferę, tak abyśmy wszyscy poczuli się swobodnie, żeby było wiadomo, że spotykamy się tam, by dobrze się bawić. Zamierzam być sobą, więc jest szansa, że wprowadzę trochę zamieszania w klasycznym rozumieniu grzecznego, poukładanego prowadzącego. Spodziewajcie się niespodziewanego.

"Śpiewajmy razem. All Together Now" - o programie

"All Together Now" to polska edycja brytyjskiego show emitowanego przez stację BBC. W programie stu jurorów - ekspertów muzycznych, wokalistów i telewizyjnych osobowości ocenia występy uczestników, prezentujących różne gatunki muzyczne. Dwoje wokalistów, którzy w każdym odcinku poderwą z krzeseł największą liczbę sędziów, przejdzie do finału, w którym zawalczy o nagrodę pieniężną. Pierwszy sezon muzycznego show składał się z 8. odcinków. Wygrał Mateusz Łopaciuk.

Kim jest Mateusz Łopaciuk - zwycięzca muzycznego programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×