"Śpiewajmy razem. All Together Now" odcinek 4. Lonia i Bronia zachwycone panem Romanem i niezwykła wersja "Ona tańczy dla mnie" [FRAGMENT ODCINKA+DUŻO ZDJĘĆ]

Za nami 4. odcinek programu "Śpiewajmy razem. All Together Now". Tym razem swoje umiejętności zaprezentował m.in. pan Roman, który bardzo przypadł do gustu części jurorów. Zobaczcie, co się działo w programie "Śpiewajmy razem. All Together Now".

Multimedia

"Śpiewajmy razem. All Together Now" w środy o godz. 20:30 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 4. odcinku programu „Śpiewajmy Razem. All Together Now” na scenie wystąpił m.in. pan Roman, którym już od pierwszych sekund zachwyciły się słynne bliźniaczki – Lonia i Bronia. Czy równie łatwo było mu zachęcić do wspólnego śpiewania pozostałych jurorów? Sprawdźcie fragment wideo i przekonajcie się sami.

W tym odcinku usłyszeliśmy także zupełnie nową i zaskakującą wersję piosenki „Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend oraz fenomenalne wykonanie „You Raise Me Up”. Który występ podobał Wam się najbardziej?

Przewidywalne zwycięstwo "Zimnej wojny". Kto się boi "Kleru" Smarzowskiego? [KOMENTARZ+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

"Śpiewajmy razem. All Together Now" to program prezentujący różne gatunki muzyczne i style wokalne uczestnicy są oceniani przez setkę jurorów, których życie na co dzień związane jest z muzyką. Występujący musi porwać do wspólnej zabawy jak największą liczbę osób go oceniających. Im więcej jurorów wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, tym wyższy będzie jego wynik. Dwójka zawodników, która zbierze największą liczbę głosów, przechodzi do finału. Program prowadzi Igor Kwiatkowski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×