"Śpiewajmy razem. All Together Now" odcinek 6. Kaśka Dudzik zaśpiewała tak, że jurorzy mieli ciary! Wszyscy wstali z miejsc? [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]

Co wydarzyło się w 6. odcinku programu "Śpiewajmy razem. All Together Now"? Tym razem przed jurorami stanęła m.in. Kaśka, która swoim wokalem sprawiła, że jurorzy mieli ciary! Czy wszyscy wstali ze swoich miejsc? Zobaczcie fragment odcinka!

Multimedia

"Śpiewajmy razem. All Together Now" w środy o godz. 20:30 w Polsacie! - sprawdź program tv

Śmiało można powiedzieć, że Kaśka jest najodważniejszą z uczestniczek, do tej pory. Zmiotła ich wykonem. Ale czy to oznacza, że padła kolejna "setka"? O tym przekonacie się sami!

Kaśka Dudzik pochodzi z Mielca. Ukończyła I stopień Państwowej Szkoły Muzycznej w Mielcu. Jej ukochane muzyczne klimaty to soul, groove, pop. Lubi Arethe Franklin, Rihannę, Jilla Scotta. Od października rozpoczęła studia muzyczne na wydziale wokalu na Akademii Muzycznej w Katowicach. Najczęściej śpiewa w samochodzie. Najbardziej zabawne wydarzenie w jej muzycznym życiu to chwila, gdy śpiewała w upale w klubie. Rozpuściła jej się płyta z podkładami i musiała śpiewać 45 minut a capella.

Natalia Zaręba zaśpiewa „Dziwny jest ten świat” i poruszy jurorów! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jej największe pasje to śpiew i zwierzęta, w szczególności konie – kiedyś uprawiała jeździectwo. Dodatkowo sama uczy śpiewu. Pochodzi z muzycznej rodziny. Jej mama jest nauczycielem muzyki w szkole podstawowej, tata gra na saksofonie. Najważniejszym do tej pory wydarzeniem muzycznym była chwila, gdy poszła na konkurs i zdobyła Grand Prix. Wtedy uwierzyła w siebie swój głos. Przełamała się. Chce wyjść "z muzycznej szafy" i naprawdę zaistnieć.

Po zaśpiewaniu "I will survive" przez Kasię, okazało się, że z miejsc powstało aż 98 osób na ścianie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×