"Śpiewajmy razem. All Together Now". Powstanie film o Beacie Kozidrak! Kto zagra wokalistkę Bajmu?

Piotr Domalewski, reżyser filmu "Cicha noc" planuje nakręcić film o Beacie Kozidrak! Scenariusz musicalu jest już gotowy. Kto wcieli się w wokalistkę Bajmu?

Multimedia

Życie Beaty Kozidrak i historia zespołu Bajm to gotowy scenariusz na film. Po premierze sztuki "Być jak Beata", która odbyła się na deskach Teatru Współczesnego w Szczecinie, wyszło na jaw, że pomysłodawca przedstawienia - Piotr Domalewski chce przenieść teatralną opowieść na wielkim ekran. Beata Kozidrak w rozmowie z Party ujawniła, że chodzi o musical:

Znakomity scenariusz i monologi, czasem śmieszne, czasem filozoficzne. I przede wszystkim wspaniałe, choć zaskakujące aranżacje moich utworów. Byłam wzruszona i naprawdę świetnie się bawiłam. Jest już gotowy scenariusz musicalu, który napisał genialny reżyser Piotr Domalewski, twórca znanego filmu "Cicha noc". Jesteśmy już po pierwszych rozmowach – powiedziała gwiazda.

Znana piosenkarka zastąpi Ewę Farną? Która gwiazda będzie nowym kapitanem jury?Zobacz więcej

Kto zagra wokalistkę Bajmu? W sztuce inspirowanej jej karierą ikony polskiej muzyki rozrywkowej wystąpiły m.in. Maria Dąbrowska i Magdalena Wrani-Stachowska. Mówi się też, że wokalistka chciałaby wystąpić w filmowym musicalu. Czy tak się stanie? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×