„Śpiewajmy razem. All Together Now”. Sukces czy klapa? Jak widzowie oceniają nowe muzyczne show Polsatu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Śpiewajmy razem. All Together Now” to nowe muzyczne show Polsatu, którego premiera odbyła się na początku września. Ilu widzów obejrzało 1. odcinek? Jak widzowie oceniają program „Śpiewajmy razem. All Together Now”?

Multimedia

„Śpiewajmy razem. All Together Now” to jesienna nowość Telewizji Polsat. W muzycznym programie uczestnicy oceniani są przez aż 100 jurorów - ekspertów muzycznych, wokalistów, i telewizyjnych osobowości. Za nami premierowy odcinek show, który według danych opracowanych przez Wirtualnemedia.pl cieszył się sporą oglądalnością.

Pokazany w środę, 5 września w Polsacie pierwszy odcinek nowego programu „Śpiewajmy razem. All Together Now” oglądało średnio 1,45 mln widzów. Największą przychylność jurorów zdobyło troje uczestników, a najlepsi - Mateusz i Patrycja mieli tyle samo głosów. Ostatecznie, stosunkiem 74 do 26, pierwsze miejsce zachował Mateusz. W ostatnim etapie programu, oni oraz Trio 3 Melodi zaśpiewali ponownie w dogrywce. Dwójką finalistów zostali Mateusz i Patrycja.

Co wydarzyło się w 1. odcinku? Kto zachwycił największe jury w Polsce? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

A jak widzowie oceniają nowe show? Internauci zwracają przede wszystkim uwagę na to, że dla niektórych jurorów umiejętności wokalne uczestników nie są najważniejsze. Wśród oceniających występy znaleźli się m.in. Anja Orthodox, Ramona Rey, Stanisław Karpiel-Bułecka, Paweł Stasiak, Nick Sinckler, Saszan, Dariusz Kordek, Madox, Ewa Gil, Ian Rooth, Conrado Yanez, Bartosz Tabb Zielony, Michał Stawiński, Krzysztof Jary Jaryczewski.

Myślałam że to będzie lepszy program... obejrzałam 1 odcinek więcej nie zamierzam Mam wrażenie że z jednej strony chcą zrobić show muzyczne, ale bardziej zależy im na pokazaniu dziwadeł i zrobieniu szopki

Ten program to jakaś porażka. Ktoś kto to wymyślił musi być niepoczytalny. Po 5 minutach przelaczylam na inny kanał.

Idol był 100 x lepszy. W tym programie nie wiem kto bardziej chce się wypromować : uczestnik czy juror .Jak dla mnie żenada.

A co wy sądzicie o nowym programie Polsatu. Obejrzycie kolejny odcinek?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gonia (gość)

  Program był zaskoczeniem dla mnie i to pozytywnym, zastanawiam się tylko dlaczego większość uczestników śpiewa po angielsku, ale to ich wybór, większości z jury nie znam ale mimo wszysko wygląda to ciekawie.

  03.10.2018 22:12
 • CiChY (gość)

  Dla.mnie osoby oceniające niekiedy mają mniejszy talent muzyczny niż osoby oceniane. A tak wogole to prócz Farny i może kilku nazwisk to do mnie anonimowe yury

  12.09.2018 21:39
 • Kris (gość)

  Co można pokazać w 1,5 minuty, piosenki zwykle trwają powyżej 3 minut, a każda piosenka ma wstęp, rozwinięcie i zakończenie nie wspominając już o interpretacji - chyba, że to na być program łatwy, prosty i byle jaki! 😁 Drażni mnie to też, że w Polsce śpiewamy w tego typu programach anglojęzyczne piosenki jakbyśmy nie mieli pięknych - własnych! 🤔 Pytam się zatem, czy w innych krajach w takich programach śpiewają po Polsku?! 😞

  10.09.2018 01:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×