Spot promujący 6. edycję "The Voice of Poland". Znamy kulisy jego powstania! [WIDEO]

"The Voice of Poland" wraca do TVP2 we wrześniu. Już teraz można jednak obejrzeć spot, promujący nową odsłonę programu. Zobaczcie wideo!

Multimedia

Już 5 września zobaczymy pierwszy odcinek szóstej już edycji programu "The Voice of Poland". W czerwonych fotelach zobaczymy Tomsona i Barona, Marię Sadowską, Andrzeja Piasecznego i Edytę Górniak. Trenerzy i prowadzący pojawili się w nowym spocie promującym kolejną odsłonę programu. Poznaliśmy kulisy jego powstawania.

CZYTAJ TAKŻE:

NOWE ZASADY W "THE VOICE OF POLAND". CO SIĘ ZMIENI W 6. EDYCJI?
HALINA MLYNKOVA O 6. EDYCJI "THE VOICE OF POLAND"

  • Wszyscy mieli mieć zwierzątko. Ja miałam dwa psy husky. Bardzo się ucieszyłam, bo uwielbiam takie psy. Miałam siedzieć z psami, ale żaden nie chciał koło mnie siedzieć. Nawet przez dwie minuty. Niestety - zdradziła Maria Sadowska. - Potem miałam je mieć na smyczy. Mówili, że skoro uciekają to niech uciekają, a ja mam je puścić na kamerę. Bardzo się starałam, ale jak puściłam smycz, one usiadły i zaczęły się rozglądać. Za to Andrzej (Piaseczny - przyp. red.) pięknie puścił sowę - wskazała trenerka.

Co na temat sowy mówi sam Andrzej Piaseczny? - Sowy podobno nie są najmądrzejsze, ale faktycznie współpracowało nam się bardzo dobrze. Sowa poleciała jak poleci cała seria tego programu - zaznaczył wokalista. - Sowa jest małomówna, zupełnie tak jak ja. W całej ekipie jestem tą osobą, która mówi najmniej, ale bardzo to lubię - dodał Piaseczny.

Jak wypadli trenerzy w spocie? Oceńcie sami!

CZYTAJ TAKŻE:

TRENERZY "THE VOICE OF POLAND" NA PLANIE KLIPU PROMUJĄCEGO 6. EDYCJĘ [WIDEO]
REZIGIUSZ NOWYM V-REPORTEREM W 6. EDYCJI "THE VOICE OF POLAND" [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×