"Sprzątaczka". Nowy hit Netfliksa lepszy od "Gambitu królowej"? Wszystko na to wskazuje!

W ostatnim czasie na Netfliksie pojawiło się wiele fantastycznych nowych produkcji. Wśród nich wyróżnia się serial "Sprzątaczka". Wiele wskazuje na to, że swoją popularnością może przerosnąć nawet "Gambit królowej"!

Multimedia

"Sprzątaczka" najpopularniejszym mini-serialem Netfliksa

1 października na Netfliksie pojawiły się zupełnie nowy mini-serial "Sprzątaczka". W krótkim czasie produkcja zdobyła ogromną popularność, a zainteresowanie widzów wciąż nie maleje.

Inspirację dla serialu "Sprzątaczka" stanowiły wspomnienia Stephanie Lard zatytułowane "Sprzątaczka. Jak przeżyć w Ameryce, będąc samotną matką pracującą za grosze", które trafiły na listę bestsellerów New York Timesa. Jego główną bohaterką jest Alex — samotna matka, która po odejściu od przemocowego partnera podejmuje się pracy jako sprzątaczka w cudzych mieszkaniach. Ledwo wiążąc koniec z końcem i z trudem unikając bezdomności, Alex chce zapewnić lepsze życie swojej córce, Maddy. Przedstawiony z perspektywy zdesperowanej, lecz zdeterminowanej kobiety serial nakreśla wzruszający, brutalnie szczery, inspirujący, a czasami zabawny portret matki, która gotowa jest pokonać wszelkie trudności - czytamy w oficjalnym opisie.

Dlaczego wszyscy oglądają nowość Netfliksa? Lista powodów się nie kończy!Zobacz więcej

Netflix prowadzi statystyki dotyczące tego, ile osób zobaczyło nową produkcję w czasie pierwszego miesiąca od premiery w serwisie. Jak podaje Radio Zet, z wyliczeń Netfliksa wynika, że do końca pierwszego miesiąca po premierze, "Sprzątaczkę" obejrzy aż 67 milionów osób. Jeśli te prognozy się sprawdzą, będzie to o 5 milionów więcej niż miało to miejsce w przypadku "Gambitu królowej", który do tej pory jest uznawany za najpopularniejszy serial limitowany dostępny na platformie. Można to interpretować, jako bardzo dobre wieści - zmiany na szczycie rankingu najpopularniejszych produkcji oznaczają, że z każdym kolejnym serialem Netflix coraz lepiej trafia w gusta użytkowników.

Serial "Sprzątaczka" znajdziecie na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Serialowiec (gość)

    Obejrzałem. Polecam Świetny serial

    28.10.2021 17:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×