"Star Voice. Gwiazdy mają głos" odcinek 3. Robert Koszucki odpadł jako pierwszy! Aleksiej Jarowienko znowu był najlepszy?

Trzeci odcinek programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos" odbył się bez udziału publiczności. Zagrożeni Marcin Urbaś i Robert Koszucki dowiedzieli się, który z nich odpada z show. Co jeszcze się wydarzyło? Oto szczegóły!

Multimedia

"Star Voice. Gwiazdy mają głos" odcinek 3. - co się wydarzyło?

W tym odcinku, który ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wprowadzony w Polsce, nie było publiczności w studio. Mimo to, uczestnicy dali z siebie wszystko. Zanim rozpoczęły się występy, dowiedzieliśmy się, który z zagrożonych w ubiegłym tygodniu uczestników odpada z programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Najmniej głosów otrzymał Robert Koszucki, który dołączył do jurorów.

Helena Vondrackova najostrzejszą jurorką? Majka Jeżowska szczerze o nowym show TVP!Zobacz więcej

Czas na występy konkursowe. W tym odcinku gwiazdy śpiewały utwory znane z filmów i seriali. Beata Chmielowska-Olech wykonała "O mnie się nie martw" Katarzyny Sobczyk. Monika Pyrek zaprezentowała się w utworze znanym z filmu "Pretty Woman" - "It must have been love" Roxette. Marcel Sabat zachwycił śpiewając balladę "Nim wstanie dzień", skomponowaną przez Krzysztofa Komedę, stanowiącą motyw przewodni w filmie "Prawo i pięść". Tadeusz Chudecki niczym Eugeniusz Bodo zaprezentował się w utworze "Ach te baby". Hit "Szukaj mnie" z filmu "Kogel-mogel" przypadł do zaśpiewania Milenie Sadowskiej.

Jacek Lenartowicz w strolu a'la Blues Brothers zaśpiewał "Everybody Needs Somebody", a Przemysław Babiarz stwierdził tak , jak nigdyś Zbigniew Kurtycz, że "Już taki jestem zimny drań". Marcin Urbaś, który przetrwał pierwszą eliminację zaśpiewał hit z filmu "Dirty Dancing", pt. "Hungry eyes". Faworyt poprzednich dwóch odcinków Aleksiej Jarowienko wykonał "What a wonderful world" Louisa Amstronga. - Trochę to jest zbyt poprawne, jakbyś śpiewał na egzaminie - zauważyła Majka Jeżowska. Aleksandra Szwed zaśpiewała "Purple rain" Prince'a.

Milena Sadowska faworytką nowego show TVP2? Jak śpiewa Miss Polonia 2018?Zobacz więcej

Czas na ogłoszenie wyników. W tabeli wyników najwyżej uplasowała się Aleksandra Szwed, która otrzymała średnią 5,50 pkt. Na drugim miejscu był Przemysław Babiarz z 5,25 pkt. Na końcu znalazły się trzy panie: Monika Pyrek i Milena Sadowska (po 4,25 pkt) oraz Beata Chmielowska-Olech (3,50 pkt). Zwycięzcą odcinka został Aleksiej Jaworenko - po raz trzeci z rzędu! Tym razem przekazał nagrodę Fundacji Avalon.

W 3. odcinku "Star Voice. Gwiazdy mają głos" zagrożeni zostali Monika Pyrek i Marcel Sabat!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jo (gość)

  A misie podobało! To nie jest Szansa na sukces, ani X-factor. Idea programu jest taka, że spiewaja znane osoby, a nie piosenkarze. A Aleksiej świetnie grał w "Zniewolonej" i świetnie spiewa. Chociaż szczerze przyznam, że wczoraj bardziej podobała mi się Aleksandra Szwed. Wygra Aleksandra albo Aleksiej.

  14.03.2020 19:09
 • anna (gość)

  Wstyd że Polacy lepiej śpiewają w 100% a 3 razy pod rząd wygrywa Aleksiej który nie umie śpiewać, żenada. To chyba jakaś ustawka.

  14.03.2020 16:40
 • Bogna (gość)

  Zgodnie z nazwą tego programu ten Aleksiej jaką to gwiazda ???? Ja nigdy o nim nie słyszałam i wstyd dla tego programu że lansują mało znanych ludzi za pomocą tego programu przykre ale niestety prawdziwe

  14.03.2020 13:43
 • Jacek (gość)

  Nie widziałem bardziej żenującego programu - co gorsze to za nasze społeczne pieniądze. Jury - bez komentarza, Vondraczkowa nie zna imion osób które ocenia (zapewne ma za to zapłacone - w sektorze prywatnym to Ona by musiała płacić za swoje błędy) Pan Kałamaga zachwycał się śpiewem Pani , która prowadzi Teleexpres - sugeruje aby udał się do laryngologa i przebadał słuch. Zastanawiam się, kto ją tam wsadził do obsady.Jedno jest pewne, osoba kierująca Panią Beatę do programu na pewno nie brała pod uwagę zdolności wokalnych - ba tam ich nie ma - pytanie jakie parametry Pani Beaty były brane pod uwagę, czym się kierowano?. Ja straciłem do Pani Beaty szacunek i coś co miałem dotychczas. Jestem zszokowany byłą Miss - tutaj to majstersztyk, jest uroda i tylko uroda. Wstydem jest , że nie potrafi mówić poprawnie po polsku . Pani Monika Pyrek - dołącza do listy nieudaczników muzycznych. Niech po prostu zajmie się sportem. Jeśli nie potrafię naprawiać rur , to zamawiam hydraulika. Tak naprawdę czy w Polsce nie ma osób, które potrafią śpiewać i warto je promować?. Szkoda , że takie coś jest promowane za pieniądze społeczne. Ja wczoraj wytrzymałem do połowy programu - dalej już nie dało rady. Nawet nie będę życzył powodzenia. Jacek

  14.03.2020 12:34
 • Weronika (gość)

  Beata Chmielowska powinna odpaść z programu, bo nie umie śpiewać! To nie Teleexpress, gdzie się robi miny i czyta z promptera... Niestety ta pani oszukuje, bo śpiewa z playbacku!!! Powinna zostać za to zdyskwalifikowana, bo inni jakoś potrafią nauczyć się tekstu na pamięć!!! Kobieto nie ośmieszaj się dłużej, bo więcej wstydu naje się twoja rodzina i znajomi niż otrzymasz za to kasy... No, ale jak widzę to lans jest dla ciebie najważniejszy, mimo iż za wszelką cenę. Żenada i to wielka.

  14.03.2020 12:27
 • enginer 62 (gość)

  Komentarz do 3 odcinka Star Voice. Program żywcem ściągnięty z Polsatu. Czy w Polsce nie ma innych jurorów, że trzeba angażować Vondrackovą? Brak profesjonalizmu prowadzącej program koleżanki Sosna. Ubiór prowadzącej beznadziejny, kobieta bez biustu nie powinna mieć dekoltu do pasa ponieważ widok był nie smaczny. Czekamy na zmiany i dalsze odcinki.

  14.03.2020 11:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×