"Starsza pani musi fiknąć" odcinek 1. Dawid Kwiatkowski zabrał mamę na rajd po piasku! Zobacz fragment programu!

Rajd po piasku to porządna dawka adrenaliny. Dawid wymyślił dla mamy właśnie taką emocjonującą wakacyjną atrakcję. Jak te chwile przeżyła Agnieszka Kwiatkowska? Już teraz zobacz fragment programu "Starsza Pani musi fiknąć"!

Multimedia

"Starsza pani musi fiknąć" odcinek 1. w środę, 4.09.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Uwielbiany przez nastolatki muzyk i wokalista Dawid Kwiatkowski postanowił zafundować mamie wczasy wypełnione ekstremalnymi przygodami. Ponieważ Pani Agnieszka nie podróżowała zbyt wiele po świecie, jej syn zabierze ją na sam kraniec kontynentu afrykańskiego. Republika Południowej Afryki, Kapsztad – tam mama Dawida zakosztuje atrakcji, o jakich nie śniła. Chociaż o niektórych może i tak, ale tylko w najgorszych koszmarach!!!! I choć wszystkie te wyzwania będą bezpieczne, pani Agnieszka niejednokrotnie poczuje się, jakby balansowała na granicy życia i śmierci.

Zwiastun nowego programu TVN! Kwiatkowski i Piaseczny z mamami w pierwszych odcinkach!Zobacz więcej

Jazda rajdowa samochodem po wydmach będzie preludium do gwoździa programu dnia pierwszego. Premierowa jazda na sandboardingu dla starszej kobiety może być nie lada wyczynem. Bez zbędnych przygotowań na sucho! W końcu suchy będzie piasek i to ma pani Agnieszce wystarczyć. Wykwintna, ale też skierowana do wytrawnych smakoszy atrakcja kulinarna, będzie kolejnym punktem planu Dawida. Obiad z ostrygami w roli głównej mama zapamięta na długo. Ceremonia jedzenia tych owoców morza wzbudzi w niej ciekawość, ale czy sprawi jej również przyjemność?

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

"Zatoka rekinów" to miejsce, do którego pani Agnieszka trafiłaby w swoim najgorszym koszmarze. Te drapieżniki wywołują w niej paraliżujący strach. Dlatego, aby przed dotarciem na miejsce nie chciała zawrócić, sprytny syn przemilczy nazwę tego miejsca do samego końca wyprawy. Jak zareaguje mama po dotarciu do celu, na informację o spotkaniu oko w oko z tymi zwierzętami?

Mama Andrzeja Piasecznego - Alicja - gwiazdą konferencji TVN! Jak wspomina wyjazd do Namibii?Zobacz więcej

Te wakacje pani Agnieszka z pewnością zapamięta do końca życia. Syn zabawi się w pana doktora i zafunduje jej szokową terapię lęku wysokości. "Chciałbym, żeby mama poczuła się panią swojego życia" – Dawid tak skwituje swój nadzwyczaj karkołomny pomysł. Gdy przybędą na miejsce, okaże się, że lot więcej wątpliwości wywoła u inicjatora tej przygody niż u głównej beneficjentki tej atrakcji. Czy pomysłodawca wycieczki paralotniami, po prezentacji live sam się nie wycofa?

Zobacz wideo!

"Starsza pani musi fiknąć" - o czym jest?

W programie znane dzieci zabierają rodziców na pełną przygód wycieczkę. Każdy odcinek ukazuje wyprawę jednej pary bohaterów. Tylko dzieci wiedzą, jakie atrakcje będą przeżywać i czego doświadczać, ponieważ to one odpowiadają za organizację. Dla każdego rodzica do końca pozostanie to tajemnicą. Budzące skrajne emocje wyzwania i wspólne przeżycia pozwalają na nowo odkryć swoich bliskich.

Syn Magdy Gessler, Tadeusz Müller zdradza szczegóły wspólnej wyprawy do Gwatemali!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • XXX (gość)

    Żenujący program...

    04.09.2019 22:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×