Start drugiej edycji "Disco Star" w Polo TV

22 marca o godz. 18.00 na antenie Polo TV startuje druga edycja talent show "Disco Star". Gospodarzem programu jest Marcin Miller, lider zespołu Boys. Występy uczestników ocenia jury w składzie: Shazza, Paweł Jasionowski z zespołu Masters i Radosław Liszewski z zespołu Weekend.

Multimedia

"Disco Star" to talent show, w którym uczestniczą młodzi wokaliści i zespoły tworzące muzykę dyskotekową i taneczną. Program składa się z czterech etapów: castingów, eliminacji, półfinałów oraz finału. Na etapie castingów wyłonionych zostaje 36 wykonawców. W każdym odcinku eliminacyjnym rywalizują trzy pary zawodników, a ich występy ocenia jury. Decydującym "złotym głosem" dysponuje gospodarz programu, który może podejmować ostateczną decyzję, jeśli jury nie jest jednomyślne. W odcinku finałowym zwycięzcę programu "Disco Star" i nową gwiazdę muzyki disco wybierają widzowie Polo TV w głosowaniu SMS-owym.

Widzowie "Disco Star" w ciągu 12 tygodni będą obserwować narodziny nowej gwiazdy muzyki disco. Wraz z uczestnikami programu będą przeżywać ogromne emocje, cieszyć się z sukcesów swoich faworytów i wraz z nimi przechodzić przez porażki. Emocje potęgować będzie także rywalizacja rozgrywająca się między jurorami a gospodarzem programu. Jurorzy muszą podejmować decyzje jednogłośnie, co niejednokrotnie nie jest łatwe, bo w przypadku braku jednomyślności inicjatywę przejmuje gospodarz. "Złoty głos", który jest w posiadaniu Marcina Millera, daje mu status znacznie ważniejszy niż tradycyjnie mają gospodarze programów typu talent show - może on bowiem samodzielnie decydować, kto wygra dany odcinek eliminacji.

CZYTAJ TAKŻE: SHAZZA POSZUKA GWIAZD DISCO POLO

Premierowe odcinki drugiej edycji "Disco Star" będzie można oglądać na antenie Polo TV w każdą sobotę o godz. 18.00. Powtórki nadawane będą w soboty o godz. 23.00, w niedziele o godz. 18.00 i we wtorki o godz. 21.00. Druga edycja talent show zaczyna się 22 marca a odcinek finałowy obejrzeć będzie można 31 maja. 7 czerwca pokazany zostanie odcinek "The Best Off", który zakończy emisję premierową drugiej edycji "Disco Star".

Oprócz 12 odcinków "Disco Star" na antenie Polo TV obejrzeć będzie można także 48 odcinków programu "Disco Star Kulisy", które nadawane będą od 17 marca do 6 czerwca. "Disco Star Kulisy" to 3-5 minutowa forma programowa, w której prezentowane są sylwetki uczestników, informacje o zasadach głosowania, a także materiały dodatkowe. Emisje odcinków: w poniedziałki 4 premierowe odcinki o godz.13.00, 14.00, 15.00 i 16.00, powtórki - od wtorku do piątku o godz. 13.00, 14.00, 15.00, 16.00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×