Startuje polska edycja "Nastoletnich matek"!

Ruszyły zdjęcia do polskiej edycji programu "Teen Mom". Serial dokumentalny z udziałem nastoletnich matek zagości na antenie MTV Polska już na początku przyszłego roku.

Multimedia

"Teen Mom Pl" to serial dokumentalny, opowiadający historię młodych dziewczyn, które zmagają się z wyzwaniami wczesnego macierzyństwa. Program pokazuje, jak godzą one obowiązki mam z nauką, pracą i życiem osobistym. Program porusza też kwestie związane z trudnościami, jakie wiążą się z zakładaniem rodziny w bardzo młodym wieku. Kamery miesiącami śledzą losy dziewczyn, obserwując stopniową zmianę ich stosunku do życia po urodzeniu dziecka, nierzadko także rodzinne konflikty i nieporozumienia z ojcem dziecka.

"Ambicją MTV jest poruszać najważniejsze tematy, którymi żyją Milenialsi na całym Świecie. Teen Mom PL dotyka szalenie ważnego tematu młodego macierzyństwa oraz odpowiedzialności, która czasami spada na młodego człowieka zbyt szybko. Nagłaśniając te konkretne historie, MTV przedstawia szerokie spektrum spraw, które składają się na codzienność młodych ludzi. Młodość to nie tylko beztroska impreza. Często to wybory i ciężkie decyzje, które mają przełożenia na całe nasze życie" - opowiada o nowej produkcji dyrektor programowy MTV Polska, Jerzy Dzięgielewski. I dodaje: "Teen Mom to jeden z flagowych, pilnie strzeżonych formatów MTV. Do tej pory program był kręcony tylko w Ameryce. Polska będzie pierwszym krajem poza Stanami, który wyprodukuje lokalną wersję."

Reżyserem formatującym "Teen Mom PL" jest wielokrotnie nagradzany reżyser i scenarzysta Marcin Koszałka ("Pręgi", "Rewers", "Takiego pięknego syna urodziłam"). Do realizacji polskiej edycji programu zaproszono także uznanych dokumentalistów, którzy w swojej twórczości wielokrotnie poruszali już tematykę trudnych sytuacji rodzinnych: Marcina Janosa Krawczyka ("Sześć tygodni"), Martę Prus ("Osiemnastka"), Julię Ruszkiewicz ("Sezon na kaczki") i Jakuba Stożka ("Poza zasięgiem") - każdy z nich odpowiedzialny jest za reżyserię jednej historii.

Celem programu jest uzmysłowienie nastolatkom, jak ciężko stać się odpowiedzialnym za innego człowieka, gdy nie jest się jeszcze w pełni samodzielnym. Dzięki naturalnej i szczerej formule, przekaz programu trafia do szerokiej publiczności. Każdy kolejny sezon amerykańskiej wersji "Teen Mom" bił rekordy popularności, gromadząc przed telewizorami wielomilionową publiczność.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×