"Stepowa miłość" odcinek 3. Ałtan i Jermołaj kontynuują walkę! Marysia nie chce zostać żoną Giulchana! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 3. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Stepowa miłość". Ałtan i Jermołaj kontynuują walkę! Marysia nie chce zostać żoną Giulchana! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 3. odcinku "Stepowej miłości".

Multimedia

"Stepowa miłość" odcinek 3. - w piątek, 27 stycznia, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 3. odcinku "Stepowej miłości" po remisie uzyskanym w zawodach w strzelaniu, Ałtan i Jermołaj kontynuują walkę, tym razem na szable. Wygrywa Ałtan, Fiodor ogłasza koniec turnieju, ale Kozak znienacka rani janczara.

Fiodor jest oburzony zachowaniem Jermołaja, a ten wpada we wściekłość, ponieważ zorientował się, że to Ałtan był wczoraj w stanicy. Podejrzewa, że janczar miał wykraść Marysię. Domyśla się tego również Mustafa i czyni synowi wyrzuty. Prosi jednak Marysię, by została żoną Giulchana i rysuje przed nią świetlaną przyszłość u jego boku. Ta odrzuca jednak ofertę, mówiąc, że jej serce jest zajęte i wyjdzie tylko za swego wybrańca.

Giulchan przyznaje się ojcu, że chce pojąć Marysię za żonę! Zulejka chce odebrać sobie życie!Zobacz więcej

Rozwścieczony Jermołaj chce urządzić pościg za Turkami i w tym celu skrzykuje Kozaków. Fiodorowi z trudem udaje się opanować sytuację, a ponieważ Jermołaj jest głuchy na wszelkie argumenty, aresztuje go w tajemnicy przed kolegami z oddziału.

"STEPOWA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Piękna i odważna Marysia jeździ konno przez niekończące się pola. Pewnego dnia spostrzega ją Gulkhan, syn sułtana. Zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Zabiera ją do pałacowego haremu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Klon (gość)

    Pająki na pustkowiu

    03.02.2022 17:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×