"Stranger Things" - 4. sezon będzie dłuższy. Twórcy szykują odcinek specjalny. Wiemy, o czym będzie!

Czwarty sezon "Stranger Things" będzie dłuższy. Bracia Duffer szykują dla fanów odcinek specjalny, w którym chcą rozszerzyć historię ulubionej postaci widzów. O kogo chodzi? Sprawdź szczegóły w tekście poniżej!

Multimedia

4. sezon "Stranger Things" będzie dłuższy

Czwarty sezon "Stranger Things" ma składać się z 9 odcinków, czyli o jeden więcej niż początkowo planowano. Bracia Duffer pracują bowiem nad odcinkiem specjalnym, w którym zamierzają rozszerzyć historię jednej z postaci.

Jak czytamy w serwisie TV Line, może chodzić o ulubienicę widzów - Jedenastkę (Millie Bobby Brown). Odcinek specjalny 4. sezonu "Stranger Things" ma być poświęcony jej pochodzeniu. Spekuluje się też, że dodatkowy epizod może również pokazać młodość Joyce Byers (Winona Ryder) i Jima Hoppera (David Harbour).

Jedenastka jednak córką Hoppera? Co łączy ją z Sarą?Zobacz więcej

Informacje te nie zostały potwierdzone przez twórców "Stranger Things". O nowym sezonie serialowego hitu Netflixa wiadomo na razie niewiele. Pewne jednak jest, że produkcja jest już w toku. Pierwszy odcinek 4. sezonu zatytułowano "The Hellfire Club".

Zobacz galerię

"Stranger Things" - o serialu

"Stranger Things" to serial oryginalny Netflix stworzony przez braci Duffer i wyprodukowany przez Monkey Massacre Productions oraz 21 Laps Entertainment. Bracia Duffer opełnili funkcję producentów wykonawczych. Produkcją zajmowali się również Shawn Levy, Dan Cohen z 21 Laps Entertainment oraz Iain Paterson.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×