"Stranger Things". Czy jest możliwe, że ulubieniec widzów jednak żyje? [SPOJLER]

Śmierć jednego z bohaterów ulubionego serialu zawsze powoduje bunt i niezgodę. W przypadku czwartego sezonu „Stranger Things”, fani nie mogą pogodzić się ze śmiercią Eddiego Munsona. Co więcej, widzowie mają pewną teorię na temat tej postaci, która może wywołać niemałe zaskoczenie.

Multimedia

Teorie na temat śmierci Eddiego Munsona

Serial „Stranger Things” wywołuje wśród fanów ogromne emocje. Dlatego też uśmiercenie któregoś z bohaterów jest ciosem dla widzów, którzy zdążyli już przyzwyczaić się do serialowych postaci. Nie inaczej było w przypadku Eddiego Munsona. Szalony metalowiec o ogromnej charyzmie i odwadze rozkochał w sobie fanów serialu. Dlatego tym większe rozczarowanie przeżyli widzowie „Stranger Things", którzy w finale ostatniego sezonu byli świadkami jego śmierci. Co ciekawe, wielu widzów wciąż wierzy, że ich ulubieniec pojawi się w piątym sezonie. Jak to możliwe? Fani mają kilka teorii. Jedną z nich jest fakt, że nie wiadomo co stało się z ciałem Eddiego po śmierci. Niektórzy wierzą, że Vecna może go wskrzesić. To jednak nie jedyna teoria. Uwagę fanów zwróciła również wypowiedź twórcy serialu Ross Duffer, który w jednym wywiadów stwierdził, że nietoperze nie były w stanie zabić innego bohatera serialu – Steve’a Harringtona. Jak wiadomo, właśnie w taki sposób zginął Eddie, co dla wielu jest dowodem, że bohater jednak mógł przeżyć. Co więcej, wierni widzowie zwrócili także uwagę na fakt, że Dustin, który był przy śmierci metalowca nie zbadał mu pulsu.

Kate Bush zarobiła miliony. Wszystko za sprawą hitu NetflixaZobacz więcej

"Stranger Things" – kiedy piąty sezon?

Trzeba przyznać, że „Stranger Things” jest niekwestionowanym hitem Netfliksa. Serial cieszy się ogromną popularnością, czego dowodem jest nieustające zainteresowanie kolejnym sezonem. Choć finał czwartej serii miał miejsce 1 lipca, to widzowie już nie mogą doczekać się kontynuacji. Data kolejnego, piątego sezonu nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że serial doczeka się następnej odsłony. Prawdopodobnie premiera „Stranger Things 5” odbędzie się w 2024 roku. Twórcy zapowiadają także, że będzie to ostatni sezon hitowej produkcji.

Piosenka Metalliki zyskała nowe życie. Można ją usłyszeć w głośnym serialu NetflixaZobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×