"Stranger Things" sezon 3. Netflix. Miłość kwitnie w Hawkins? Millie Bobby Brown o Winonie Ryder i 3. sezonie [CO SIĘ WYDARZY]

Millie Bobby Brown zdradziła, czego możemy się spodziewać w 3. sezonie "Stranger Things". Wygląda na to, że do Hawkins zawitał amor! Kto się zakocha i co z tego wyniknie? Sprawdźcie, co powiedziała aktorka!

Multimedia

"Stranger Things" wróci w 2019 roku z 3. sezonem. Do tego czasu musimy opierać się na spoilerach i wypowiedziach gwiazd, które czasami zdradzają wydarzenia z nadchodzących odcinków. Tym razem rąbka tajemnicy uchyliła Millie Bobby Brown, czyli serialowa Jedenastka.

Jedenastka i Chevy Chase? Aktorzy spoilerują nowy sezon! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Młoda aktorka ujawniła, że w 3. sezonie Mike i Jedenastka zacieśnią łączące ich więzi! Na tym jednak nie koniec. Amor grasujący w Hawkins dopadnie także inną, nieco starszą parę. Zgodnie z nadziejami widzów szeryf Hopper (David Harbour) i Joyce Byers (Winona Ryder) wreszcie się zejdą!

Bardzo bym chciała, żeby byli razem. "Jopper" to dla mnie źródło inspiracji. Winona Ryder i David Harbour są dla mnie jak rodzice. Na planie często mówią: "Przestań biegać, co jesz, dlaczego to jesz?". David pyta: "Kolejny chłopak?" - opowiadała Millie Bobby Brown dziennikarzom. - Gdyby się zeszli, Will i Jedenastka zostaliby przyrodnim rodzeństwem. Byłoby świetnie, bo Noah to jeden z moich najlepszych przyjaciół!

Ostra rywalizacja Netflix i HBO w serialowych Oscarach! [PEŁNA LISTA NOMINACJI]Zobacz więcej

Sezon 3. "Stranger Things" zapowiadano jako jeszcze mroczniejszy i straszniejszy niż dotychczasowe odsłony serii, jednak wygląda na to, że w Hawkins zapanuje atmosfera miłości! Wszystko wyjaśni się już w 2019 roku.

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/-xnews

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×