"Super Dzieciak". Wiemy, kiedy premiera nowego talent show Polsatu!

Wiadomo już, że nowy talent show dla dzieci, który przygotowuje Telewizja Polsat nie pojawi się na antenie na początku sezonu. Kiedy premiera "Super Dzieciaka"?

Multimedia

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, nowy talent show "SuperDzieciak" będzie można oglądać na antenie Polsatu dopiero w pierwszej połowie października 2015 r. Będzie konkurował w sobotnim wieczornym paśmie z "Mam talent!" TVN i "The Voice of Poland" TVP2.

CZYTAJ TAKŻE:
DARIA KOWALSKA - NIEZWYKŁA 11-LATKA WYSTĄPI W SHOW "SUPERDZIECIAK" [WIDEO+ZDJĘCIA]
"SUPERDZIECIAK". DAWID KWIATKOWSKI O ROLI JURORA: NIE BOJĘ SIĘ DAWAĆ ZŁYCH OCEN

Precastingi do programu rozpoczęły się w połowie lipca. Chętne do udziału dzieci mogą zgłaszać się jeszcze do 20 sierpnia. Wciąz nie wybrano jednak ani jury, ani prowadzących. Castingi, które pokazane zostaną w telewizji, ruszą pod koniec sierpnia lub na początku września. Premiera "Super Dzieciaka" prawdopodobnie odbędzie się 10 października 2015 r. o godz. 20:00.

Program oparty jest na holenderskim formacie Talpy "Super Kids". Rywalizować w nim będą utalentowane dzieci w wieku od 4 do 16 lat. Uczestnicy "Super Dzieciaka" będą występować nie tylko solo, ale też w duetach czy większych zespołach. Dzieci oceni czteroosobowe jury, a także grono 100 specjalistów z różnych dziedzin kultury, sztuki i sportu, często pedagogów z wieloletnim stażem. Każdy z finalistów programu otrzyma jednorazowo stypendium w wysokości 5 tys. zł. Rodzice zwycięzcy dostaną 100 tys. zł, nagroda za drugie miejsce to 50 tys. zł, a za trzecie - 30 tys. zł.

CZYTAJ WIĘCEJ O PROGRAMIE "SUPERDZIECIAK"!

Komentarze

Skomentuj
 • Juzef Kiełski (gość)

  kocham wasz program

  13.02.2016 20:12
 • nato (gość)

  Kiedy jest super dzieciak

  12.12.2015 14:33
 • lobo (gość)

  super program sto razy lepszy niz aplauz juri odpowiednie nikt nie chwali sie kim jest tak jak rusowicz jestem piosenkarka jestem wokalistka jej mama tak ale nie ona aplauzu nie ogladam a ten program z przyjemnoscia oby tak dalej

  25.10.2015 10:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×