"SuperDzieciak" 14.11.2015. Zobacz, kto przeszedł do finału!

Poznaliśmy ostatnich finalistów pierwszej polskiej edycji programu "SuperDzieciak". Co wydarzyło się w czasie trwania programu? Jak jurorzy ocenili występy? Sprawdźcie!

Multimedia

Pierwsza wystąpiła Daria Kowalska. Wcześniej 11-letnia gimnastyczka spotkała się z Leszkiem Blanikiem - mistrzem olimpijskim w gimnastyce. Po występie, Dariusz Michalczewski powiedział: "*Jesteś wielkim sportowcem. To ty dzisiaj podnosisz poprzeczkę". Daria zdobyła w sumie 180,5 punktu.

Mikołaj Plak przygotowywał się do półfinału pod okiem Waldemara Malickiego. Pianista zauważa, że Mikołaj jest "typem twórczym". - Fascynuj się tymi, którzy cię inspirują, ale nie kopiuj ich - zasugerowała po występie Roma Gąsiorowska. Dawid Kwiatkowski zauważył, że w czasie trwania programu Mikołaj dojrzewa. Jurorzy przyznali Mikołajowi w sumie 141 punktów.

Z Natalią Kozioł ćwiczyła aktorka i tancerka Dorota Czaja. W czasie wykonywania układu z hula-hop, Dawid Kwiatkowski wstał z miejsca z wrażenia. Okazało się jednak, że Natalia zgubiła hula-hop, szybko jednak go odnalazła i kontynuowała występ. -Pokazałaś swoją klasę. Myślałam, że ta zgubiona obręcz to tak miało być - przyznała Magdalena Stużyńska. Dziewczynka otrzymała 180 punków.

Gabrysia Świerczek spotkała się z Małgorzatą Walewską. - Marzyłam o tym spotkaniu od dawna - przyznała dziewczyna jeszcze przed występem. - Śpiew operowy to nie moja bajka, ale ty jesteś moją bajką - przyznał Dawid Kwiatkowski. Gabrysia zdobyła 157 punktów i "wygryzła" Mikołaja z trzeciego miejsca.

CZYTAJ TAKŻE:

ZASKAKUJĄCA REAKCJA ROMY GĄSIOROWSKIEJ W "SUPERDZIECIAKU" [WIDEO]
AGNIESZKA KACZOROWSKA I MAŁGORZATA WALEWSKA W "SUPERDZIECIAKU". KTO JESZCZE? [ZDJĘCIA]

Tomek Chorzelewski, który podczas castingów otrzymał od Romy Gąsiorowskiej stypendium w swojej szkole, do programu przygotowywał się pod okiem bboya Thomaza. Podczas pokazu Roma była ewidentnie rozbawiona i potwierdziła to mówiąc: "Jestem zachwycona. Uważam, że niezwykle się rozwijasz. Jesteś wspaniały". Tomek otrzymał 173 punkty.

Filip Optołowicz uczył się pod okiem Piotra Resteckiego - finalisty pierwszej edycji "Must Be The Music". Podczas półfinału wystąpił w duecie ze skrzypaczką. - W tym co robisz jesteś poetą - zauważyła Magdalena Stużyńska. Filip dostał 150 punktów, co oznaczało, że z programem musi pożegnać się Mikołaj Plak.

Kolejni na scenie pojawili się Zuzia i Tobiasz - taneczna para, która podczas Master Class korzystała z rad finalistki "Dancing with the stars", Agnieszki Kaczorowskiej. Ich występ był bardzo radosny, ale Roma Gąsiorowska zauważyła, że Zuzia straciła pion. - Jesteście moją ulubioną parą - wyznała Magdalena Stużyńska. Tancerze otrzymali 181 punktów/ Wobec tego, z programem musiał pożegnać się Filip Optołowicz.

Maja Pastuszko spotkała się z Anną Filipowską - mistrzynią w akrobatyce. Jurorzy byli pod wrażeniem sprawności dziewczynki. - Ja się połamałem oglądając twój występ - przyznał Dawid Kwiatkowski. Dariusz Michalczewski nie był jednak zadowolony. - To było takie samo i prawie identyczne jak pierwszy występ. Zgadzam się że to było fajne ale daję ci tylko 15 punktów - powiedział. Maja otrzymała w sumie 170 punków, a z programu odejść musiała Gabriela Świerczek.

Perkusista Kuba Kowaliszyn podczas prób spotkał się z muzykami z zespołu Afromental. - Pokazałeś swoją wszechstronność. Jesteś charyzmatyczny jesteś cudowny - wykrzyczała Magdalena Stużyńska. Kuba dostał aż 192 punkty, a swoje miejsce musiała zwolnić Maja Pastuszko.

Marta Wrzeszcz spotkała się z Jennifer Rivierą. - Musisz pamiętać, aby za każdym razem pokazywać swoje emocje za pomocą ciała - mówiła ekspertka. Po występie Marty, Dariusz Michalczewski powiedział: "Opowiedziałaś mi tańcem jakąś historię. To jest bardzo trudne. Dziewczyna dostała 179,5 pkt, a z programem pożegnał się Tomasz Chorzelewski.

Na koniec na scenie pojawiła się Kornelia Szydło. Wcześniej, Krzysztof Lenczowski dał jej lekcję gry na wiolonczeli. - Ty masz i technikę i talent, i wyobraźnię - zauważyła Magdalena Stużyńska. Kornelia otrzymała 185,5 pkt i wszystko było już jasne!

DO FINAŁU "SUPERDZIECIAKA" PRZESZLI KORNELIA SZYDŁO, KUBA KOWALISZYN, TOBIASZ I ZUZIA ORAZ DARIA KOWALSKA!

Komentarze

Skomentuj
 • mmm (gość)

  Gabrysia ! Wyjątkowy przepiękny głos klasy światowej .Szkoda !

  16.11.2015 14:59
 • gość (gość)

  A wiec moim zdaniem tomek powinien zostac ponieważ tańczy całym sercem i widac ze to naprawdę lubi. Moze breakdance nie wzbudza jakiejs wrazliwosci widza ale na prawde tym tancem mozna duzo wyrazic. ;)

  15.11.2015 21:54
 • OSA (gość)

  Pierwszy raz w życiu komentuję coś na takim forum, ale superdzieciak po prostu mnie rozwala. Od najmłodszych lat uczy się dzieci co jest ważne w mediach. Michalczewski mówi że słyszał Pavarotiego i 15-to letnia dziewczynka nie robi na nim wrażenia. Dziecko co gra na pianinie nie emanuje uczuciami. Zastanawiają się co im może pokazać akrobatka przecież jej występy są zawsze takie same i polegają na akrobacji. Za to dzieciak co wali w bębny, emanował uczuciami za tydzień będzie inaczej walił w te bębny i oczywiście zrobił wrażenie na Michalczewskim bo jeszcze nie był osobiście na koncercie perkusisty. Truskawki zbierać do Holandii, a nie dzieci oceniać.

  15.11.2015 21:34
 • anna maria (gość)

  oceniają nieprofesjonaliści. W takich programach punktację "dopasowuje się" do przyjętych założeń

  15.11.2015 21:25
 • anna (gość)

  Nie mogę ptarzec na tego buca z obitym łbem - Michalczewskiego.

  15.11.2015 21:17
 • Tośka (gość)

  Michalczewski chyba za często dostawał w głowę ,bo przestała pracować. Ocenia bardzo niesprawiedliwie. Z pamięcią tez ma kłopoty- zapomina ,że to są dzieci a nie profesjonaliści jednocześnie ciągle odwołuje się do swojej przeszłosci , do tego jak ciężko cwiczył i co przeżywał -to już początki sklerozy. Robi tym dzieciom wielka krzywdę , bo nie chcodzi już o to kto jest na pierwszym,czy piątym miejscu - chodzi o rozrzut punktowy, Gdy eksperci dadzą za dużo ,on zaniża. Mam nadzieję ,że to jego pierwszy i ostatni udzial w tego typu programie,

  15.11.2015 21:16
 • Magda( gość) (gość)

  Występ Gabrysi to coś ,co słuchało się z przyjemnością Tych dwoje Michalczewski i Gąsiorowska chyba z muzyką klasyczną nie wiele mają wspólnego ,nie ich klimaty ,ale to nie powód aby krzywdzić młodą osobę . Zasiadając jury trzeba mieć trochę pojęcia i poruwnywanie do sław to chyba lekka przesada . P.Michalczewski zapomniał że ta dziewczyna ma jeszcze wszystko przed sobą.Brawo dziewczyno u mnie masz najwyzsze noty ,a muzyka klasyczna nie jest mi obca.

  15.11.2015 20:54
 • miro (gość)

  występ Gabrysi Świerczek rozłożył mnie na łopatki,wierzyć sie nie chce,że dziewczyna uczy sie spiewu klasycznego od września.....niesamowity talent!!!!szkoda tylko,że w jury zasiadają takie buraki jak michalczewski z jajecznicą zamiast mózgu i rozbełkotana roma,z której wywodów tak naprawde nic sensownego nie wynika

  15.11.2015 18:47
 • KAMI (gość)

  Mnie też podobał się przepiękny występ Gabrysi i nie wiem dlaczego dostała tak mało punktów.To było coś pięknego.Cudownie śpiewała i powinna wygrać finał.

  15.11.2015 14:50
 • MONIA (gość)

  BARDZO DOBRZE WYPADŁA Gabrysia cudownie śpiewała była najlepsza Michalczewski i Gąsiorowska nie znają się i źle ją ocenili.Brawo Gabrysia jesteś wielką śpiewaczką operową.

  15.11.2015 14:43
 • macspr (gość)

  Ogladam tv superdzieciak i ten serial jest nap fajny

  15.11.2015 14:22
 • Iwona groch (gość)

  Klatka

  15.11.2015 14:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×