"SuperDzieciak" 7.11.2015. Kto przeszedł do finału? [ZDJĘCIA]

Sprawdź, kto przeszedł do finału "SuperDzieciaka".

Multimedia

Jako pierwsze na scenie pojawiły się 14-latki z zespołu smyczkowego Appassionato. Dziewczyny do występu przygotowywały się z Adamem Sztabą i w programie zaprezentowały własną interpretacją Bacha. Zespół zdobył 75,5 punkta od ekspertów na widowni, 15 od Romy Gąsiorowskiej, 20 od Magdaleny Stużyńskiej, 21 od Dawida Kwiatkowskiego i 15 od Dariusza Michalczewskiego. W sumie 146,5 punkta.

Amelię Dessauer do półfinału przygotowywał Enej. Dziewczynka w stroju robaczka wykonała świetną akrobację. Niestety jurorzy zauważyli kilka niedociągnięć w jej występie. Amelia zdobyła 153,5 punkta.

Grażyna Łobaszewska trenowała z Piotrem Zubkiem, który w programie wykonał utwór "Szeptem" i zdobył 149,5 punkta.

Julii Rogowskiej w przygotowaniach pomógł Marcin Krajewski. Występ przyniósł Julii 139 punktów.

130 punktów otrzymała Zuzia Krupa - młoda tancerka, która do półfinału trenowała z Kaczoreksem.

11-letni basista Kamil Pyrek zdobył aż 181,5 punkta przez co z programem musiała pożegnać się Zuzia Krupa.

Olivia Skassa wspierana przez Edytę Herbuś otrzymała 195 punktów. W związku z tym z "SuperDzieciaka" odpadła Julia Rogowska.

Victoria Zielonka i Dominik Sopoćko, którzy przygotowywali się z Michałem Malitowskim. Duet zdobył 191 punktów i **z "SuperDzieciakiem" żegna się Appassionato.

Piotr Zubek musiał opuścić program po występie Marceliny Dąbek, która dostała 170 punktów.

181 punktów za występ Zuzanny Rosy zdyskwalifikowało Amelię Dessauer.

Do finału "SuperDzieciaka" przeszli: Zuzia Rosa, Olivia Skassa, Victoria Zielonka i Dominik Sopoćko, Kamil Pyrek, Marcelina Dąbek**

Komentarze

Skomentuj
 • Do - Mrągowianka (gość)

  Zobacz sobie np: występ 10 letniej Uli Zubek moim zdaniem Ula Zubek jest żenująca jak Maryla Rodowicz ze sztucznym brzuchem. żeby nie było ze cię oszukuję i tylko krytykuję sam zobacz. https://www.youtube.com/watch?v=lBx8SsLo8eA albo wstęp 15 letniej Zuzanny który też jest beznadziejny i żenujący https://www.youtube.com/watch?v=3GiFKNeIkog

  09.11.2015 12:44
 • Mrągowianka (gość)

  Jestem pod wrażeniem wszystkich występujących dzieci. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, że młodzi ludzie mają tak wielkie pasje i dażą do tego aby być coraz lepszymi. I jestem w ogromnym szoku, że Wy wszyscy Państwo piszecie o nich "żenujący -żenująca ". Dlaczego ich krzywdzicie? Jeśli nie podoba Wam się werdykt wypowiedzcie się o tym głośno,ale w odniesieniu do własnego zdania i Jurorów nie zabijając pasji w tych młodych ludziach;-)

  09.11.2015 12:35
 • Do marta (gość)

  No nie zrobimy wiele swoimi głosami to prawda trzeba było się umówić na głosowanie ale w finale raczej będą glosować ludzie nie wierzę żeby Sami Jurorzy oceniali występy bo jakby tak zrobili to by była przesada. Zobaczymy jaki będzie finał może akurat będzie się głosować telefonami. Jeśli będzie głosowanie telefonami to zagłosujemy na Kamila bo nie ma już na kogo głosować Amelkę wyrzucili, 9 letnia Zuzę też wyrzucili. Dobrze ze przynajmniej w Rządzie sami na siebie nie głosują bo by byłą tragedia, a tu bez względu kto wygra to i tak nic z tego mieć nie będziemy. Mówiąc krótko Jurorzy nie potrafią oceniać.

  09.11.2015 11:39
 • marta (gość)

  niestety nie można głosować,nie mamy wpływu na to kto wygra i dlatego to będzie nie miłe zaskoczenie....przede wszystkim niesprawiedliwe

  09.11.2015 09:53
 • Do - marta (gość)

  popieram - Zbieraj znajomych i wszyscy głosujcie na Kamila - nie możemy dopuścić żenującej Zuzanny do nagrody. też uważam że Zuzanna Rosa jest żenująca i dlatego namawiaj znajomych by głosowali na Kamila. głosujcie an Kamila, nie dopuścimy Zuzanny Rosy do nagrody. Tylko Kamil - zasługuje na 100 tys zł.

  09.11.2015 08:55
 • Marcinek (gość)

  Też uważam że Zuzia najlepsza bo ma luz. Amelka ok, ale mało dopracowane skoki więc walory artystyczne ją jeszcze gubią

  09.11.2015 08:53
 • gfgfgfg (gość)

  Głosujcie wszyscy a Kamila Czas wywalić Zuzannę rosę od koryta!!!!!

  09.11.2015 08:52
 • marta (gość)

  uważam,że zachwyt nad Zuzanną Rosą był sztuczny jak i jej choroba...ta dziewczyna nie śpiewała tylko krzyczała,jej zachowanie było równie denerwujące jak śpiew..ale "najlepsze"bedzie w finale.....to dopiero żenada...najlepsza według mnie w tym odcinku byla para taneczna

  09.11.2015 08:16
 • Do - Traugut (gość)

  mam nadzieję ze ci nie chodzi o żenujący występ 15 letniej Zuzanny Rosy która byłą żenująca. Jeśli mówisz o 9 letniej Zuzi ze byłą najlepsza to prawie się zgadam. Chociaż dla mnie najlepsza byłą Amelka, a 9 letniej Zuzi dał bym 2 miejsce.

  08.11.2015 21:32
 • Do - Traugut (gość)

  Popieram najbardziej mi się podobała Amelka a Zuzi bym dał 2 miejsce, A ta śpiewająca dziewczynka co przeszłą to była żenująca co płakała wczoraj. Ale dziwić się jedn z Jurorów to jest z Facebooka, był na Facebooku i nie ma pojęcia do oceniania. oglądałem kiedyś 2 odcinek i był żenujący występ 10 letniej Uli Zubek nie dość że dziewczynka nie miała talentu to jeszcze zrobiła z siebie głupka w programie i zaczęła płakać. Oglądałem wczoraj występ dziewczynki śpiewającej - zupełna żenada, ale najbardziej żenująca była 10 letnia Ula Zubek która występowała w drugim odcinku. Trudno będziemy głosować wszyscy na Kamila bo nie ma na kogo.

  08.11.2015 21:20
 • Traugut (gość)

  Najlepsza Zuzia szkoda bardzo ze odeszla Amelka bardzo ladny wystep Ci eksperci wogole nie maja pojęcia oceniają jak im się podoba to nie sa eksperci od spiewu czy gry na instrumencie szkoda slow takich talentow jest bardzo mało szczególnie spiewajacych czy grających na instrumentach

  08.11.2015 20:50
 • gfgfgfg (gość)

  Moim zdaniem Amelka byłą najlepsza. Natomiast Piotr Zubek był żenujący. Dobrze że w półfinale nie było żeniącego występu Uli Zubek, która fałszowała melodię i byłą tak samo żenująca jak Maryla Rodowicz w Sylwestra ze sztucznym brzuchem. Amelka i Zuza byli najlepsi. Nie podobał mi się występ Piotra Zubka.

  08.11.2015 07:41
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×