"#Supermodelka Plus Size". Emil Biliński o uczestniczkach: Zmieniają nastawienie do siebie, zaczynają się akceptować [ZDJĘCIA]

Emil Biliński jest jednym z jurorów programu "#Supermodelka Plus Size". Fotograf zdradził, jaką przemianę przechodzą uczestniczki.

Multimedia

We wrześniu na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje program „#Supermodelka Plus Size”, który pokaże, że można czerpać z odkrywania piękna prawdziwych kobiet nie tylko w rozmiarze XS. Wśród czwórki jurorów programu znalazł się znakomity fotograf Emil Biliński, którego inspirują silne i charyzmatyczne kobiety plus size. Biliński towarzyszy finałowej piętnastce krągłych dziewczyn w pokonywaniu lęków, własnych ograniczeń, słabości i najważniejsze - udowodnia im, że są piękne!

Juror programu „#Supermodelka Plus Size” Emil Biliński przyznał ostatnio na łamach magazynu "Flesz", iż lubi fotografować dziewczyny w "większych rozmiarach".

– Są wdzięczne, zarówno emocjonalnie, jak i fizycznie. Na planie tworzy się lepsza i weselsza atmosfera niż podczas sesji klasycznych sesji. Kobiety plus size spoza branży uświadamiają sobie wtedy swoje piękno. Dla mnie to satysfakcja – mówi Emil Biliński. - Często obserwuję, jak podczas sesji przyszłe modelki zmieniają nastawienie do siebie, zaczynają się akceptować – dodaje fotograf.

Rafał Maślak o zadaniach sportowych, z którymi zmierzą się uczestniczki [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Emil Biliński wychował się w Austrii. Tam zdobywał też pierwsze doświadczenie jako asystent geniusza fotografii Andreasa Bitesnicha. Współpracował m.in. z Annie Leibovitz i Davidem LaChapellem. Zanim w 2009 roku zamieszkał na stałe w Polsce, podróżował po świecie w poszukiwaniu kolejnych doświadczeń zawodowych. Publikował swoje zdjęcia w zagranicznych i polskich pismach, m.in.: „Harper’s Bazaar”, „ELLE”, „Cosmopolitan”, „Playboy” czy „Sunday Times”. Pracował dla największych marek, takich jak: L’Oreal, Schwarzkopf, Google, Samsung, Hermes, Avon, Orange i T-Mobile. Specjalizuje się w aktach, fotografii reklamowej, fashion i beauty.

Jakie tematy na sesje zdjęciowe przygotował Emil Biliński dla uczestniczek programu „#Supermodelka Plus Size”? Jak dziewczyny będą przygotowywały się do sesji? Która wypadnie najlepiej na zdjęciach Emila Bilińskiego? Kulisy sesji zdjęciowych oraz pracę Emila Bilińskiego z początkującymi modelkami w show „#Supermodelka Plus Size” będziemy mogli śledzić od września w Telewizji Polsat. W pierwszym sezonie zobaczymy 10 odcinków.

Źródło: WideoPortal. x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×