"SuperSTARcie" 24.10.2014. odcinek 4. Odpadła Reni Jusis [WIDEO]

W 4. odcinku "SuperSTARcia", w którym uczestnicy zaprezentowali przeboje muzyki pop odpadła Reni Jusis.

Multimedia

  1. odcinek "SuperSTARcia" był poświęcony muzyce pop. Wojciechowi Mannowi w ocenie uczestników pomagali Kayah i Szymon Majewski.

Na pierwszy ogień poszła Monika Borzym, która zaśpiewała "Move Like Jagger", a jej wykonanie zachęciło do tańca wszystkich obecnych w studio i przed telewizorami. Mieczysław Szcześniak w utworze "Heal The World" Michaela Jacksona wzruszył oceniających i publiczność. Adam Sobierajski w popowo-klasycznym stylu zaśpiewał "Wiolonczelistkę". Reni Jusis wykonała "Happy" Pharella Williamsa, a jej występ zachwycił jurorów.

CZYTAJ TAKŻE: KAYAH I SZYMON MAJEWSKI W JURY "SUPERSTARCIA" "SUPERSTARCIE", 17.10.2014, ODCINEK 3. CO ZAŚPIEWALI UCZESTNICY I KTO ODPADŁ Z PROGRAMU? [WIDEO]

Melancholijny przebój "Łatwopalni" zaśpiewał Rafał Brzozowski. Publiczność oszalała, ale niestety jury nie podzieliło tego entuzjazmu. Hit "Locked Out of Heaven" w wykonaniu Nataszy Urbańskiej powalił na kolana jury i publiczność. Titus w swoim stylu wykonał "Simply The Best", a Ramona Rey w hicie "Diamonds" Rihanny oczarowała jurorów, którzy docenili, że wokalistka nie chciała kopiować oryginału.

W podsumowaniu odcinka Wojciecha Manna najbardziej urzekły Monika Borzym i Ramona Rey. Szymon Majewski stawiał na Titusa, a zwyciężczynią odcinka według Kayah była Reni Jusis.

Po podliczeniu głosów widzów zwycięzcą odcinka został Titus.

Z "SuperSTARcia" odpadła Reni Jusis.

FILM https//youtu.be/Yxl8v5gLoOg

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×