„Świat gliniarzy”. Drugi sezon od 7 stycznia w Stopklatce TV

Niepokorny gliniarz, bezwzględny świat gangsterów i cienka granica między dobrem a złem... Już 7 stycznia kanał filmowy Stopklatka TV rozpocznie emisję drugiego sezonu obsypanego nagrodami serialu kryminalnego „Świat gliniarzy”. Będzie to premiera światowego hitu w ogólnodostępnej telewizji.

Multimedia

Akcja serialu „Świat gliniarzy” rozgrywa się w niebezpieczniejszej części Los Angeles, w miejscu, w  którym rządzą przestępcy. W brutalnym i moralnie dwuznacznym świecie granica między dobrem a  złem jest przekraczana każdego dnia. Detektyw Vic Mackey, szef elitarnej jednostki uderzeniowej, by stawić czoła gangsterom, niejednokrotnie musi sięgać do metod, które wychodzą poza granice prawa. To wojna, w której wszelkie reguły zostają nagięte, a Mackey, żeby utrzymać porządek na ulicach, często musi walczyć z przestępcami ich własnymi metodami. Nie wszystkim podoba się jednak sposób działania Mackey’a… Czy stanie się to przyczyną wewnętrznego konfliktu w szeregach policji?

„Świat gliniarzy” zdobył wielką popularność na świecie i ma na koncie szereg nagród i nominacji amerykańskiego przemysłu filmowego. Został uhonorowany m.in Złotym Globem dla najlepszego serialu dramatycznego, a Michael Chiklis otrzymał za rolę detektywa Vica Mackey’a Złotego Globa oraz nagrodę Emmy.

„Świat gliniarzy” (The Shield), premiera 2 sezonu w czwartek 7 stycznia, godz. 22:10 (odc. 1 i 2)

Emisja: w każdy czwartek, po dwa odcinki, ok. godz. 22:00;

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×