Świąteczna niespodzianka prowadzących HGTV Home & Garden [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dorota Szelągowska z ekipą, Maja Popielarska, Krzysztof Miruć, Darek „Stolarz” oraz Jimi Ogden zjednoczyli siły, żeby wyremontować doszczętnie zniszczone w pożarze mieszkanie Jacka. Jak bohater programu zareagował na tę przygotowaną przez jego przyjaciół niespodziankę?

Multimedia

"Remont razem" - HGTV Home&Garden, poniedziałek, 25 grudnia 2017, godz. 22:00

W pierwszy dzień Świąt w HGTV Home & Garden niezwykłe wydarzenie. Program „Remont razem” to relacja z niesamowitej akcji w której wzięli udział wszyscy prowadzący kanału. Kiedy usłyszeli historię Jacka, który w pożarze stracił nie tylko cały swój dobytek, ale także zdrowie, natychmiast zjednoczyli siły, żeby mu pomóc. To była tak udana niespodzianka, że Jacek wchodząc do swojego odnowionego mieszkania był pewien, że pomylił piętra!

Świąteczne życzenia od Moniki, Piotra, Basi i Zośki [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wszystkie pomieszczenia wyremontowała ekipa Doroty Szelągowskiej według jej planu, na czele z Darkiem „Stolarzem” oraz prowadzącym program „Zgłoś remont” - architektem Krzysztofem Miruciem. Nie mogło tam też zabraknąć Mai Popielarskiej, która zadbała o kwiaty i detale oraz Jimiego Ogdena, który dodał wszystkiemu artystycznego szaleństwa. Jak bohater zareagował na swój nowy dom?

Na antenie TVN program będzie można zobaczyć 31 grudnia o godzinie 11.00.

Zobacz, jak TVN dopieszcza swój serial

Komentarze

Skomentuj
  • Szlenfak Bogusława (gość)

    Zmiany wyremontowac dom

    18.02.2018 00:52
  • Szlenfak Bogusława (gość)

    Wyremontowac dom

    18.02.2018 00:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×