Świąteczne bajki 2018. TOP10 najlepszych bajek w świątecznym klimacie z 2018 roku [RANKING]

W świąteczny czas warto obejrzeć coś więcej niż "Kevin sam w domu". Co roku największe wytwórnie tworzą świąteczne filmy i bajki, nie inaczej jest w 2018 roku. Zapraszamy do naszej galerii na przegląd 10 świątecznych bajek z 2018 roku!

Multimedia

Świąteczne bajki

Świąteczne produkcje najczęściej fabularnie dotyczą Bożego Narodzenia, albo Świętego Mikołaja. Jednak nie tylko! W świąteczny klimat doskonale wprowadzają bajki o przyjaźni, rodzinie i szalonych przygodach. W 2018 roku powstały filmy zarówno bazujące na klasykach, jak "Mary Poppins" lub "Dziadek do orzechów", dzięki czemu doskonałą zabawą łączą pokolenia. W naszym zestawieniu pojawiają się także produkcje oryginalne, jak "Kronika świąteczna", którą proponuje platforma Netflix. Zajrzyj do galerii i sprawdź, co jeszcze się w niej znajduje!

Zobacz galerię

Bajki Disneya, animacje dla dorosłych i kultowe anime - oto najlepsze filmy animowane w historii!Zobacz więcej

Świąteczne bajki animowane

Wraz z rozwojem technologii, filmy animowane są na co raz wyższym poziomie. Piękna grafika, piosenki, widoki i oczywiście przygody głównych bohaterów porywają serca nie tylko dzieci! W naszych propozycjach znajduje się między innymi "Grinch", nowa, animowana odsłona znanego świątecznego filmu "Grinch: świąt nie będzie". Czy po osiemnastu latach porwie kolejnych widzów? Ciekawą propozycją może się także okazać "Biały Kieł", luźna adaptacja powieści Jacka Londona pod tym samym tytułem, który wyróżnia się animacją.

Bajki Disneya, które trzeba obejrzeć. TOP30 najlepszych filmów animowanych Disneya [GALERIA]Zobacz więcej

Świąteczne filmy familijne

Innego rodzaju bajkami, które nie ustępują atrakcyjnością i magią animacjom, są filmy aktorskie. W tym roku także ich nie zabrakło, czego przykładem są "Mary Poppins Powraca" i "Dziadek do orzechów i Cztery Królestwa". Disney niezmiennie czaruje obrazami, kolorami i muzyką, a w przypadku filmów pełnometrażowych, także obsadą aktorską na najwyższym, światowym poziomie! W bajkowym świecie zobaczymy w tym roku między innymi Helen Mirren, Meryl Streep i Colina Firtha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×