Święta gwiazd 2019. Małgorzata Rozenek-Majdan i Anna Lewandowska cieszą się ciążą przy choince. Jak wyglądały ich święta?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Anna Lewandowska spędziły święta Bożego Narodzenia w stanie błogosławionym. Obie panie nie ukrywały swojej radości związanej z ciążą, publikując radosne zdjęcia przy świątecznej choince.

Multimedia

Małgorzata Rozenek-Majdan i Anna Lewandowska w ciąży

To były wyjątkowe święta dla wielu osób, a wśród nich są z pewnością Małgorzata Rozenek-Majdan i Anna Lewandowska. Obie panie spodziewają się dziecka. Prowadząca "Projekt Lady" zaszła w ciążę po długich staraniach i razem z mężem, Radosławem Majdanem, wkrótce będą mogli powitać swoje pierwsze dziecko. W rodzinie Anny i Roberta Lewandowskich, w 2020 r. pojawi się druga pociecha.

Majdanowie wybrali już imię dla dziecka! Chłopiec otrzyma imię staropolskieZobacz więcej

Święta Bożego Narodzenia sprzyjają dzieleniu się swoją radością z innymi. Zarówno Rozenek-Majdan, jak i Lewandowska wykorzystały ten czas, aby zaprezentować swój błogosławiony stan. Opublikowały zdjęcia, na których wyeksponowały swoje ciążowe krągłości.

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek-Majdan spodziewa się trzeciego dziecka. Z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem ma dwóch synów - Stasia i Tadeusza. W pierwszej połowie 2020 r. także urodzi chłopca. Płeć drugiego dziecka Lewandowskich nie jest znana. Pierwsza pociecha Ani i Roberta to 2,5-roczna Klara.

Marcin Mroczek z żoną, Justyna Żyła w kuchni i pierniczki Roksany Węgiel. Jak Boże Narodzenie spędzają znani z telewizji?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×