Sylwester 2020. Barbara Kurdej-Szatan na Zanzibarze, Edyta Herbuś w sukni balowej, a Agnieszka Kaczorowska pod kocem. Tak gwiazdy przywitały Nowy Rok!

Barbara Kurdej-Szatan na Zanzibarze, Edyta Herbuś w sukni balowej, a Agnieszka Kaczorowska pod kocem. Zobacz, jak gwiazdy spędziły noc sylwestrową i w jakich okolicznościach przywitały Nowy Rok 2021!

Multimedia

Sylwester 2020 okiem polskich celebrytów

Nie ulega wątpliwości, że sylwester 2020 dla wielu z nas różnił się od wszystkich poprzednich. Większość osób spędziła go w domu, w mniejszym niż zwykle gronie osób. Również polscy celebryci - aktorzy, muzycy, dziennikarze i sportowcy - spędzili noc sylwestrową w wyjątkowych okolicznościach. Jakich?

Rekord oglądalności podczas występu Zenka Martyniuka! Dlaczego w Ostródzie była publiczność?Zobacz więcej

Okazuje się, że znani z pierwszych stron gazet i portali plotkarskich głównie postawili na sylwestra w domu. Nie brakuje jednak takich, którzy pracowali lub wyjechali w odległe zakątki świata. I tak na przykład, Barbara Kurdej-Szatan powitała Nowy Rok 2021 z rodziną na Zanzibarze. Z kolei Paulina Sykut-Jeżyna, Ida Nowakowska czy Aleksander Sikora gościli w naszych domach, prowadząc imprezy sylwestrowe w Polsacie i TVP2.

W mediach społecznościowych pojawiło się jednak wiele zdjęć wskazujących, że to właśnie dom był głównym miejscem, w którym polskie gwiazdy zakończyły wyjątkowy rok 2020. Na ciepły koc, planszówki lub książkę postawiły m.in. Agnieszka Kaczorowska-Pela, Edyta Górniak, Agnieszka Radwańska oraz Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Z kolei Edyta Herbuś, mimo wszystko, nie zapomniała o wieczorowej sukni balowej. W naszej galerii możecie zobaczyć sylwestrowe zdjęcia znanych osób!

Miał być Andrea Bocelli, a był... Kto zaśpiewał z Małgorzatą Walewską o północy w Polsacie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: RUPTLY/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Janusz (gość)

  Tak jak ktoś wcześniej napisał, ludzie nie mają co do gara wrzucić a co do dopiero wakacje gdzieś tam. Odnoszę wrażenie że ludzie z telewizji oraz z zadu to innii ludzie żyjący w innym świecie, nie w naszym że średnia krajowa,

  02.01.2021 15:13
 • X (gość)

  Korona. ?????????!!!!!!!!!!!!

  02.01.2021 13:32
 • X (gość)

  Pandemia??????????!!!!!!!!!!!!

  02.01.2021 13:31
 • Aga (gość)

  Dwa lub trzy miesiące temu mąż kurdej szatan płakał że nie ma za co żyć już się nagle poprawiło a może dotacja przyszła wstyd ludzie naprawdę nie mają na chleb o wakacjach nawet nie marzą

  02.01.2021 13:27
 • Ira (gość)

  Chciałabym być na Zanzibarze. Zobaczyć dom, w którym urodził się Freddie Mercury.

  02.01.2021 10:54
 • Iwona (gość)

  W domu też może być super.

  01.01.2021 22:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×