Sylwester Marzeń z Dwójką 2020. Krystian Ochman z "The Voice of Poland" odrzucił propozycję występu na sylwestrze TVP?

Krystian Ochman - zwycięzca 11. edycji "The Voice of Poland", nie wystąpi podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Nie dostał propozycji czy nie chciał pojawić się w telewizji w ostatnią noc w roku?

Multimedia

Sylwester Marzeń z Dwójką 2020 bez Krystiana Ochmana

Krystian Ochman to zwycięzca 11. edycji "The Voice of Poland". Jego nieprzeciętny głos zachwycił nie tylko Trenerów, ale i widzów rozrywkowego show TVP2. W ubiegłych latach zwycięzca dostawał propozycję występu na imprezie sylwestrowej organizowanej przez Telewizję Polską. Jak było tym razem?

Krystian Ochman oczarował widzów swoim talentem! Kim jest zwycięzca najnowszej edycji polskiego "The Voice"?Zobacz więcej

Jak podaje Pomponik, sam prezes TVP, Jacek Kurski, zaproponował, aby Krystian wystąpił na Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Ponoć chciał, aby pojawił się też jego dziadek - światowej sławy tenor, Wiesław Ochman. Zwycięzca "The Voice of Poland" nie był jednak zainteresowany. Stwierdził bowiem, że musi odpocząć od codziennych trudów.

"Chciałbym, aby ten dzień był tylko dla mnie. Chcę się zrelaksować i skupić na moich planach. Ostatnio nie mam na to czasu, bo każdego dnia coś robię. Sylwester chcę sobie zrobić wolny. Może będę pisał nowe piosenki"- powiedział Ochman. Co ciekawe, Telewizja Polska poinformowała, że Krystian nie otrzymał żadnej propozycji. Jedno jest pewne - nie usłyszymy "najlepszego głosu w Polsce" podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką 2020.

Znamy pierwsze gwiazdy sylwestra TVP! Jest oczywiście Król Disco Polo! Kto jeszcze?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Rusałka Eliza (gość)

    Chwyt Kurskiego o występ Krystiana z dziadkiem mocno niewłaściwy. Chodzi o publiczkę i notowania. Brawo dla Krystiana i p. Wiesława. Mają prawo do wspólnego świętowania Nowego Roku. Wystarczy polski Elvis czyli Zenek, Rodowicz i cała ciągle ta sama obsada.

    19.12.2020 10:04
  • maryla (gość)

    Nie został zaproszony i tyle. Jak piszecie artykuły to moglibyście sprawdzić fakty. Tvp nawet wydała oficjalne oświadczenie, że została złożona propozycja Panu Krystianowi.

    17.12.2020 23:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×