Sylwester Marzeń z Dwójką 2020. Kultowy Bad Boys Blue wystąpi podczas Sylwestra z Dwójką!

Tegoroczny Sylwester Marzeń, w którym gwiazdy wystąpią w amfiteatrze w Ostródzie odbędzie się w tanecznym stylu lat 80. Tylko w telewizyjnej Dwójce będziemy mieli okazję zobaczyć i posłuchać największych przebojów tej niezapomnianej dekady. Obok Thomasa Andersa z Modern Talking, zobaczymy drugi najważniejszy zespół lat 80. - Bad Boys Blue, który właśnie potwierdził swój udział w sylwestrowym koncercie.

Multimedia

Bad Boys Blue dołącza do Sylwestra Marzeń z Dwójką!

W 1985 roku Bad Boys Blue wylansowali swój pierwszy wielki hit „You’re Woman”, który grano we wszystkich dyskotekach i rozgłośniach radiowych na całym kontynencie. Potem przyszły kolejne przeboje „Pretty Young Girl”, „I Wanna Hear Your Heartbeat” i „Come Back And Stay” i wiele innych. Dotąd Bad Boys Blue sprzedali ponad 6 milionów płyt na całym świecie, a „You’re Woman” należy czołówki tanecznych przebojów wszechczasów.

Zenek Martyniuk podgląda żubry przed występem w Ostródzie. Przygotował dla widzów niespodziankęZobacz więcej

Co ciekawe jedyny członek oryginalnego składu zespołu z lat 80. John McInerney, którego zobaczymy podczas Sylwestra Marzeń mieszka w Anglii i… pod Łodzią. Ale to nie jedyne związki John’a z naszym krajem. Od połowy lat 90. jego żoną jest Polka - Sylvia McInerney, z którą wokalista wychowuje córkę. Od 2005 roku Sylvia oraz jej siostra bliźniaczka Edith Miracle współtworzą z Johnem zespół Bad Boys Blue występując niemal w całej Europie.

To nie były łatwe negocjacje, ale ludzie kochają ich przeboje, więc zależało nam by Bad Boys Blue pojawili się w Ostródzie. Oni też chcieli wystąpić obok Thomasa Andersa z Modern Talking, z którym w latach 80. rywalizowali o fanów w całej Europie – mówi anonimowo osoba z produkcji Sylwestra Marzeń.

John’a McInerneya znają i cenią również inne gwiazdy Sylwestra Marzeń – Zenek Martyniuk i Marcin Miller, z którymi Bad Boys Blue już wspólnie koncertowali. Przypomnijmy, że na scenie podczas Sylwestra Marzeń 2020 wystąpi również inny zespół lat 80. austriackie trio Joy, znane m.in. z przeboju „Touch by Touch”.

Sylwester Marzeń 2020, czyli doskonała zabawa w tanecznym stylu lat 80. już 31 grudnia o 19:55 tylko w TVP2.

Zobacz galerię

Źródło: Wideo Portal/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×