Sylwester Marzeń z Dwójką 2020. Norbi na sylwestra zabierze ze sobą… kapcie! Jak wspomina ubiegłoroczne imprezy?

Tegoroczny sylwester będzie zupełnie inny od dotychczasowych - dla bezpieczeństwa musimy pozostać w domach. Możemy więc włączyć TVP2, gdzie transmitowany będzie koncert z okazji zakończenia roku. Norbert Dudziuk, znany jako Norbi, będzie jedną z gwiazd uświetniających swoją obecnością Sylwester Marzeń z Dwójką 2020. Jak wspomina imprezy sylwestrowe z ostatnich lat?

Multimedia

Sylwester Marzeń z Dwójką 2020 w czwartek, 31.12.2020 roku od godz. 19:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Sylwester Marzeń z Dwójką, jak wiele innych wydarzeń w mijającym roku, będzie wyjątkowy. Jak zawsze jednak, dla widzów będzie szansą na dobrą zabawę i taneczne pożegnanie starego oraz powitanie Nowego Roku. Tym razem sylwestra spędzimy w domowym zaciszu. Jeden z prowadzących Sylwestra Marzeń, Norbi, niezwykle ceni sobie domową atmosferę, także w czasie imprezy sylwestrowej. Aby poczuć się bardziej domowo bez względu na okoliczności, zawsze na sylwestra zabiera… kapcie.

Helena Vondrackova z Marcinem Millerem na scenie! 73-letnia wokalistka zdradziła sekret swojej urody! Zobacz więcej

Jak sam stwierdził: - To mój 23. sylwester w karierze, który spędzam służbowo, ale zawsze biorę ze sobą kapcie, więc w sumie spędzam go prywatnie (śmiech). Nietrudno się domyślić, że tyle lat świętowania nocy sylwestrowej w pracy, dało Norbiemu wiele wspomnień. Te najważniejsze, jak sam twierdzi, związane są z Sylwestrem z Dwójką.

- Mój najlepszy Sylwester oczywiście z Dwójką we Wrocławiu - 2007 rok Katarzyna Pakosińska, Grażyna Torbicka na scenie razem ze mną. Prowadziłem i śpiewałem. Pamiętam jak 100 tysięcy ludzi zaśpiewało ze mną „Kobiety są gorące” to włosy mi stanęły we wszystkich częściach ciała z wrażenia oczywiście – dodaje ze śmiechem.

Tegoroczna impreza sylwestrowa

Możliwe, że uda się namówić Norbiego na wykonanie jednego ze swoich hitów także podczas najbliższego Sylwestra Marzeń, ponieważ często zdarza się, że występuje w podwójnej roli - jako dziennikarz oraz jako muzyk. Na scenie w Ostródzie, poza Norbim, zobaczymy także plejadę wspaniałych artystów oraz Izabelę Krzan, Małgorzatę Tomaszewską, Idę Nowakowską, Rafała Brzozowskiego i Aleksandra Sikorę.

Prezes TVP Jacek Kurski oferuje swojego sylwestra Polsatowi i TVN!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Łukasz (gość)

    Viki i Roxie odpaliły taką sylwestrową petardę, zęby tylko polsat i TVN pozazdroścli, a moim zdaniem wszystkie telewizje są lepsze

    02.01.2021 20:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×