Sylwester Marzeń z Dwójką 2020. Prezes TVP Jacek Kurski oferuje swojego sylwestra Polsatowi i TVN!

Prezes TVP Jacek Kurski zapowiedział Sylwestra Marzeń z Dwójką 2020. Przy okazji, podczas konferencji prezentującej gwiazdy imprezy, zaoferował swojego sylwestra Polsatowi i TVN.

Multimedia

Sylwester Marzeń z Dwójką w Polsacie i TVN?

Znamy już gwiazdy Sylwestra Marzeń w Dwójce. Wiadomo, że na specjalnie wybudowanej scenie w Ostródzie wystąpią m.in. Cleo, Zenek Martyniuk, Roksana Węgiel i Weekend. Pojawią się także zagraniczne gwiazdy, tj. Helena Vondráčková czy Thomas Anders z Modern Talking.

Zenek Martyniuk, Cleo, Roksana Węgiel i Viki Gabor na scenie w Ostródzie! Znamy wszystkie gwiazdy!Zobacz więcej

Na konferencji prasowej poświęconej sylwestrowi TVP, prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski podkreślił, że w tym roku koncert sylwestrowy jest wyjątkowo ważny, bo ze względu na pandemię koronawirusa większość osób spędzi noc sylwestrową w domu. - W związku z czym tegoroczny Sylwester Marzeń w Telewizji Polskiej to jest coś jak prąd, jak gaz, jak woda, po prostu jesteśmy medium dostarczanym do każdego domu w Polsce - Jak jedzenie, jak powietrze i nie można żyć bez Sylwestra Marzeń - stwierdził Kurski. Przy okazji zdobył się na dość zaskakujące słowa skierowane do konkurencyjnych stacji - Polsatu i TVN.

Chciałbym uroczyście zadeklarować w imieniu Telewizji Polskiej, że TVP, jeżeli Polsat czy TVN zrezygnowałyby z organizacji swojego sylwestra, za darmo udostępni sygnał Sylwestra Marzeń dla komercyjnych, wielkich telewizji.

Imprezę sylwestrową TVP poprowadzą: Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski, Aleksander Sikora i Norbi. Przypomnijmy też, że sylwestra zorganizuje także Polsat - Sylwestrowa Moc Przebojów 2020 będzie transmitowana ze studia Polsatu. Z kolei TVN7 będzie pokazywał program "Szczęśliwa Siódemka - Sylwestrowa noc z gwiazdami", za pośrednictwem którego widzowie będą mogli spędzić wieczór w towarzystwie gwiazd produkcji Siódemki i słuchać muzyki z poprzednich sylwestrowych z koncertów TVN.

Stacja TVN 7 przygotowała sylwestra z gwiazdami "BrzydUli", "Hotelu Paradise" czy "19+"! Co nas czeka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • marcos (gość)

  Sylwester z dwojka muza dla kazdego tak trzymac

  02.01.2021 12:25
 • Jolka-Polka (gość)

  Doczytałam, co proponuje POLSAT i TVN - to coś dla ludzi mających uszy - zapraszam puki rząd nie zamknął tych stacji, bo się odgraża!

  31.12.2020 19:38
 • Jolka-Polka (gość)

  No ja cię... 70l. Czaszka z 1 piosenką + disco polo! Typowe dla Kurskiego i PIS. Chyba już nawet wieś ma tego dość. Szambo i wstyd na cały świat, ale co tam PIS się bawi, a pato z nim :( Prowadzący zupełnie nie znani - jakieś pociotki Pisuarów i Jacusia idioty? Boże czemu opuściłeś Polskę w potrzebie :(

  31.12.2020 19:35
 • Jaa (gość)

  Zamknięte hotele plus zakaz przemieszczania się jak to obejdą? Najpierw cyyk mandaciki?

  20.12.2020 20:55
 • Jemioła (gość)

  Pisuary sylwestra organizujo a ja po 19 z domu nie mogie wyjść to jest paranoja ***** ***

  20.12.2020 19:46
 • Sss (gość)

  Kurski w dupe z Pisowskim sylwestrem

  20.12.2020 16:43
 • będzie Peter Rene (gość)

  DJ Bobo już wystąpi w Ostródzie Sylwester Marzeń będą.

  19.12.2020 23:28
 • Tadeusz (gość)

  Tvpis tfu

  19.12.2020 18:16
 • Będą? (gość)

  DJ Bobo będą zagranicami Sylwester Marzeń z Dwójką?

  19.12.2020 11:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×