Sylwester Marzeń z Dwójką. Jason Derulo zażądał wynajęcia dla siebie całego piętra w hotelu? Wiemy, jaka jest prawda!

Sylwester Marzeń z Dwójką już za nami, chociaż widzowie wciąż mogą do niego wracać dzięki licznym powtórkowym emisjom na antenach TVP. Największą gwiazdą imprezy bez wątpienia był Jason Derulo, o którym chodziły plotki, że miał absurdalne wymagania od organizatorów koncertu. Wiemy, jaka jest prawda!

Multimedia

Jason Derulo zażądał wynajęcia dla siebie całego piętra w hotelu? Wiemy, jaka jest prawda!

Sylwester Marzeń z Dwójką obił się szerokim echem w mediach. Zorganizowana przez Telewizję Polską impreza przyciągnęła do Zakopanego oraz przed telewizory wielu widzów, którzy postanowili spędzić ostatni dzień 2021 roku w discopolowych rytmach, które zdominowały koncert.

Ci, którzy nie są fanami disco polo, na imprezie emitowanej przez TVP 2 również mogli znaleźć coś dla siebie. Największą gwiazdą koncertu był amerykański piosenkarz, Jason Derulo, który na swoim koncie ma wiele głośnych hitów. Gdy ogłoszono, że Jason Derulo przyjedzie do Polski, zaczęły pojawiać się głosy, że amerykański gwiazdor ma absurdalne wymagania od organizatorów.

Sylwester 2021. Tak w Zakopanem powitano Nowy Rok 2022!Zobacz więcej

Teraz te wieści dementuje Tomasz Skórka, tour manager z Agencji World Media, który opiekował się Jason Derulo w Polsce. W rozmowie z Wirtualną Polską zdementował, że Amerykanin zażądał dla siebie i ekipy wynajęcia całego piętra w hotelu.

Mogę zdementować pojawiające się w mediach informacje, że artysta wymagał wynajęcia dla siebie i dla swoich ludzi całego piętra w hotelu. To absolutna nieprawda.

Jason Derulo nie miał czasu, aby zwiedzić Zakopane, jednak udało mu się spotkać z Marylą Rodowicz!

Artysta miał krótkie nieformalne spotkanie z Marylą Rodowicz. Ich garderoby były obok siebie, więc nie było z tym żadnego problemu logistycznego. Porozmawiali chwilę w garderobie, wyglądało to miło i serdecznie - wyznał Tomasz Skórka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Robsoniqqq (gość)

    Usunął jeden film promujący. Tak robi większość, z twittera i fb postu nie wywalił i pewnie nie wywali. Taki jaki masz kontarkt tak działasz, nie będziesz filmem promować cały rok sylwestra. To normalne.

    04.01.2022 17:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×