Sylwester w Polsacie 2021. Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona Krawczyńska i Patryk Cebulski poprowadzą Sylwestrową Moc Przebojów

Mamy nowe informacje dotyczące Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Do grona prowadzących największego Sylwestra w Polsce dołączyli: Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona Krawczyńska i Patryk Cebulski.

Multimedia

Sylwester w Polsacie 2021. Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona Krawczyńska i Patryk Cebulski prowadzącymi

Największego Sylwestra w Polsce wraz z Krzysztofem Ibiszem i Karoliną Gilon poprowadzi jedna z najbardziej doświadczonych prowadzących, uwielbiana przez widzów Polsatu Paulina Sykut-Jeżyna. Oprócz niej na scenie zobaczymy Ilonę Krawczyńską czyli połowę duetu sióstr ADiHD, nagradzaną influencerkę, która wkrótce zadebiutuje też jako współprowadząca nowego reality show Polsatu „Farma”. Do tego grona dołącza Patryk Cebulski, młody aktor, znany z produkcji Polsatu „Kuchnia” czy „Kowalscy kontra Kowalscy”.

Sylwester Szczęścia w Polsacie. Kto wystąpi?Zobacz więcej

Sylwester Szczęścia 2021/2022 w Polsacie startuje o 20:00, prosto ze Stadionu Śląskiego. Szampańską zabawę zapewnią nam najgorętsze nazwiska muzyki polskiej i zagranicznej. Usłyszymy miedzy innymi Dawida Kwiatkowskiego, Viki Gabor, Dode, Cleo, Danzela, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Albana i Pawła Domagałę.

Jak wiemy, każda dobra impreza zaczyna się od „biforka”. Widzów i internautów zapraszamy do Polsat Go i Interia.pl, gdzie już o 19.00 rozpocznie się Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka. Tuż przed startem imprezy sylwestrowej odwiedzimy garderoby gwiazd, aby sprawdzić co robią przed wejściem na scenę. Sprawdzimy, jakie mają noworoczne postanowienia a także w jakich językach potrafią powiedzieć „Szczęśliwego Nowego Roku”. Nie zabraknie śpiewania na żywo (karaoke), a do tańca zaproszą nas tancerze „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami” – Rafał Maserak i Lenka Kliment. Czerwony dywan, gwiazdy, plotki – to wszystko w Rozgrzewce Sylwestrowej Mocy Przebojów – tylko na Polsat Go. Odliczanie do Sylwestra zaczynamy zaraz po świętach. Od 27 grudnia codziennie będziemy publikować w Polsat Go i Interia.pl wideonewsy, jak stworzyć wystrzałową stylizację, make up czy playlistę, która każdego porwie do tańca. Swoimi sposobami na doskonałą zabawę podzielą się z nami Gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów - poznamy ich ulubione utwory muzyczne a nawet menu. - czytamy w informacji prasowej.

Na Sylwestrową Moc Przebojów zapraszają Telewizja Polsat, Województwo Śląskie i Stadion Śląski.

Sylwester Szczęścia w Polsacie startuje już 31.12.2021 o godzinie 20:00.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×