Sylwester z Dwójką, czyli 12 ciekawostek o imprezie TVP. Co nas czeka w Zakopanem? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Sylwester z Dwójką już tuż, tuż! Mamy dla Was porcję nieznanych dotąd informacji i ciekawostek prosto zza kulis tegorocznego Sylwestra w Zakopanem. Jak będzie wyglądać scena u podnóża Tatr? Co założy na siebie Maryla Rodowicz? Sprawdźcie!

Multimedia

Tegoroczny Sylwester z Dwójką w Zakopanem rozpocznie się o godz. 20:00. Będzie to sześć godzin zabawy przy osiemdziesięciu najgorętszych przebojach, królujących na polskich i światowych listach. Koncert sylwestrowy TVP poprowadzą w tym roku dwie pary. Cepry: Marcelina Zawadzka i Tomasz Kammel oraz Górale: Halina Mlynkowa i Staszek Karpiel - Bułecka. Na scenie zobaczymy też Hankę Rybkę, popularną regionalną artystkę śpiewającą.

CZYTAJ TAKŻE:

Rodowicz, Doda, Szpak i Grędziński powitają Nowy Rok w Zakopanem! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Sylwester TVN w Warszawie! Sprawdź, kto wystąpi! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czas przyjrzeć się bliżej tegorocznej imprezie sylwestrowej organizowanej przez Telewizję Polską i miasto Zakopane. Jak będzie wyglądać sylwestrowa scena? Co założy na siebie Maryla Rodowicz i Edyta Górniak? Który muzyczny duet okaże się niewątpliwym wydarzeniem wieczoru? W galerii znajdziecie najważniejsze informacje i ciekawostki prosto zza kulis tegorocznego Sylwestra z Dwójką.

Zobacz galerię

"Sylwester z Dwójką" – sobota, 31 grudnia od godz. 20:00, tylko w TVP2!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×