Sylwesterowa Moc Przebojów 2019. Michał Szpak zdradza tajemnicę swoich kreacji! W czym wystąpi podczas sylwestra Polsatu?

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu zbierze mnóstwo polskich i zagranicznych gwiazd, które wystąpią dla Polaków zgromadzonych na Stadionie Śląskim i przed telewizorami. Jedną z nich będzie Michał Szpak, który zdradził tajemnicę swoich scenicznych kreacji.

Multimedia

Sylwestrowa Moc Przebojów 2019 we wtorek, 31.12.2019 od godz. 20 w Polsacie! - sprawdź program tv

Jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie będzie Michał Szpak, który wykona między innymi "Color Of Your Life", ale też zaskoczy fenomenalnymi coverami oraz jak zwykle odlotowymi kreacjami. Artysta uwielbia eksperymentować ze scenicznymi kreacjami, a jego stylizacje zawsze są oryginalne i przykuwają uwagę.

Michał Szpak i Ronnie Ferrari w spocie Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019! Co działo się za kulisami?Zobacz więcej

- Myślę, że kreacje, które posiadam nie można liczyć w dziesiątkach, a raczej w setkach. Jest kilka miejsc, w których je przechowuję, bo niestety w moim mieszkaniu już się nie mieszczą, więc czasami są u znajomych, czasami są one w piwnicy, a może w przyszłości będzie tak, że będę sobie w stanie otworzyć takie własne małe muzeum kreacji, które były dla mnie znaczące - opowiada o swojej garderobie Michał.

W czym wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów?

Strój na Sylwestra na pewno będzie wyrażał moją radość wejścia w Nowy Rok, ale też będzie takim kostiumem, który będzie zaznaczał walkę, bo przecież Nowy Rok przynosi nowe wyzwania, którym będzie trzeba stawić czoła. Na pewno będzie kilka wyjść, więc ukażę siebie w kilku odsłonach – trochę romantycznej, trochę rockowej, na pewno też w mrocznej.

Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi Sylwestra z Polsatem!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • wielbicielka wszystkiego co dotyczy M.Szpaka (gość)

  Jedyna osobowość, której chce się słuchać i oglądać, od pierwszego dnia jak ukazał się w telewizji. Nie ma konkurencji, Nikt mu nie dorówna, zupełnie nikt.. Co roku wyszukuje go gdzie śpiewa. Pozdrowienia dla pana Michała. Wielbicielka od pierwszego dnia!!!!!!!!!!!!

  31.12.2019 10:18
 • Anna Roown (gość)

  Ciekawe, dlaczego nie pozwalają mu śpiewać innych piosenek? Przecież ma ich wiele i wszystkie są świetne.

  26.12.2019 18:28
 • gość (gość)

  No i super. Ma prawo się bawić. Chłopak z niedużego miasteczka, bez kasy, bez układów, przebił się w niesamowitym stylu na polską i nie tylko polską scenę.Indywidualność, wielu razi, większość go kocha.Niesamowity głos, wielkie serducho, mądre nad wiek od zawsze wypowiedzi. Zawsze fair play w stosunku do konkurencji, ale pech, konkurencja już nie ma dla niego takiej klasy. Zawsze jego występ do show, znakomita relacja z publicznością, super stoje - ostatnio obłędne w Sopocie.Słowem - uczta dla ucha i dla oka. Czekamy Michał. Szkoda że nie pozwalają Ci promować hitów z drugiej płyty już złotej.Na ile świetne świadczy o tym fakt, że już złota. Słabe to w stosunku do Artysty nieuczciwe w stosunku do rzeszy jego fanów.

  25.12.2019 05:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×