Sylwestrowa Moc Przebojów 2016: Agnieszka Hyży: To będzie mój 10. sylwester z telewizją Polsat [WIDEO+ZDJĘCIA]

Agnieszka Hyży już po raz dziesiąty poprowadzi Sylwestrową Moc Przebojów Polsatu. "Nie pamiętam innego sylwestra niż tego spędzonego na scenie" - przyznaje prezenterka.

Multimedia

Agnieszka Hyży wraz z tegoroczną Sylwestrową Mocą Przebojów będzie obchodziła mały jubileusz 10–lecia ! W historii sylwestrowych występów w Polsacie Agnieszka była obecna na scenie podczas wszystkich, zarówno w Krakowie, Warszawie, Gdyni i Katowicach. Okazuje się, że gwiazda bardzo sobie ceni taki sposób spędzania ostatniego dnia roku.

Tak się bawią gwiazdy noworocznego koncertu Polsatu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

– To mój 10. sylwester z telewizją Polsat. Nie pamiętam innego sylwestra niż tego spędzonego na scenie. Na szczęście nigdy nie byłam fanką spędzania tego dnia na hucznej zabawie. Miło wspominam te pierwsze sylwestry, gdy miało się naście lat i w licealnym towarzystwie bawiliśmy się po raz pierwszy bez rodziców, ale później było już gorzej. Dlatego z radością spędzam go na Sylwestrowej Mocy Przebojów. Te emocje, te tysiące ludzi pod sceną i miliony przed telewizorami z którymi żegnamy stary rok i wchodzimy w nowy. Wszystko to jest dużo bardziej przyjemne, niż impreza na siłę – powiedziała nam Agnieszka Hyży.

Sylwestrowa Moc Przebojów Katowice 2016 już 31 grudnia w Polsacie!

Rodowicz, Doda, Szpak i Grędziński powitają Nowy Rok w Zakopanem! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×