Sylwestrowa Moc Przebojów 2021. Minelli oraz Olivia Addams gwiazdami Sylwestra z Polsatem! Gwiazdy muzyki dance rozniosą scenę!

To będzie gorąca noc! Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów swoje największe przeboje zaśpiewają dwie Artystki znane i uwielbiane nie tylko w Rumunii, ale również na całym Świecie!

Multimedia

"Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia w Polsacie!" - w piątek, 31 grudnia 2021, o godzinie 20:00 na Polsacie

Pierwsza z nich to Królowa muzyki tanecznej Minelli! Jej hit „Rampampam” ma już ponad 140 milionów wyświetleń na YouTube! Drugą Gwiazdą jest Olivia Addams znana z utworu „Stranger”.

Pochodząca z Rumunii Minelli, wykonaniem piosenki „Rampampam" podbiła cały świat! Hit ten jest puszczany w radiach 59 krajów i wciąż nie schodzi ze szczytów list przebojów! Oczywiście, nie może być inaczej - utwór ten wybrzmi podczas Sylwestra Szczęścia z Polsatem! Dlatego przygotujcie się na porządną dawkę muzyki dance, która z pewnością porwie Was do tańca!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski znowu razem! Gdzie ich zobaczymy?Zobacz więcej

Ale to nie koniec atrakcji! Na scenie usłyszymy super hit „Stranger” w wykonaniu młodziutkiej, pochodzącej z Bukaresztu Olivii Addams. Singiel ten jeszcze przedpremierowo był puszczony na antenie polskich rozgłośni radiowych m.in. Radia Zet czy Radia Eska i od razu stał się wielkim przebojem! Ponadto zajął szczyt polskiej listy Shazam - aplikacji umożliwiającej identyfikację muzyki, rozpoznanie tytułu i wykonawcy utworu na podstawie zarejestrowanego fragmentu dźwięku. Olivia jest także bardzo popularną TikTokerką! Na tej platformie ma ponad milion obserwujących oraz ponad 65,5 miliona polubień a jej filmy tam obejrzano ponad 320 milionów razy!

Oprócz Minelli oraz Olivii Addams, Nowy Rok przywitają z nami: Akcent, Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Ewelina Lisowska, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Alban, Michał Wiśniewski, Michał Szpak, Papa D, Enej, Paweł Domagała, Golec uOrkiestra oraz Gromee!

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Lol (gość)

    Co to za Piekność? ;/

    28.12.2021 19:42
  • Paweł (gość)

    Viki Gabor się sprzedała wbiła nóż w plecy TVP pewnie menadżer dostał wyższą stawkę od Polsatu.Szkoda popsuli wydarzenie a mógł być potrójny wysęp Roksi,Viki,Sara.

    28.12.2021 14:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×